سه شنبه 22 شهریور 1390

معلمان شرکتی پذیرفته شده در آزمون به ادارات آموزش و پرورش مراجعه كنند

• نوشته شده توسط: ramin h

وزیر آموزش و پرورش:
معلمان شرکتی پذیرفته شده در آزمون به ادارات آموزش و پرورش مراجعه كنند

خبرگزاری فارس: وزیر آموزش و پرورش درباره نیروهای شرکتی پذیرفته شده در آزمون سوم تیرماه، گفت: این افراد می‌توانند با مراجعه به ادارات کل آموزش و پرورش استان خود و پس از طی مراحل، در صورت نیاز استان مربوطه به عنوان «حق‌التدریس» مشغول به کار شوند.

خبرگزاری فارس: معلمان شرکتی پذیرفته شده در آزمون به ادارات آموزش و پرورش مراجعه كنند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌ عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: 5 هزار و 800 نیروی شرکتی در آزمون تعیین اولویت استخدامی در سوم تیرماه حد نصاب نمره را کسب کرده‌اند که این افراد می‌توانند با مراجعه به ادارات کل آموزش و پرورش استان خود و پس از طی مراحل، در صورت نیاز استان مربوطه به عنوان «حق‌التدریس» مشغول به کار شوند.

به گزارش توانا، از سال گذشته و با نظر مجلس شورای اسلامی، به کارگیری نیروهای شرکت‌های خدماتی در مشاغل آموزشی ممنوع اعلام و به دنبال آن، از ادامه فعالیت این گروه از معلمان جلوگیری شد.

پس از این مرحله، مجلس شورای اسلامی در هفتم دی‌ماه 89 مصوبه‌ای را گذراند که بر اساس آن، معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران دارای سابقه کمتر از میزان مورد نظر مجلس و نیز نیروهای شرکت‌های خدمات آموزشی اختیار یافتند تا با شرکت در آزمون تعیین اولویت استخدامی و در صورت کسب حدنصاب نمره لازم، در اولویت استخدام‌های آینده آموزش و پرورش در صورت کسب مجوزهای استخدامی لازم، قرار گیرند؛ این آزمون در سوم تیرماه امسال برگزار و نتایج آن همزمان با اول مرداد اعلام شد.

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، قبولی‌های این آزمون (معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران) تا پیش از استخدام، قطعاً به صورت «حق‌التدریس» مشغول به کار می‌شوند و نیروهای شرکتی نیز در صورت نیاز مناطق آموزش و پرورش به عنوان حق‌التدریس به کار گرفته می‌شوند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900622001436

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات