سه شنبه 22 شهریور 1390

تعیین دبیران كمیته‌های انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در جلسه آتی

• نوشته شده توسط: ramin h

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
تعیین دبیران كمیته‌های انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در جلسه آتی

خبرگزاری فارس: سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان از تعیین دبیران کمیته‌های مختلف انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به عنوان دستور کار آتی این انجمن خبر داد.

پوریامین؛ سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان
پوریامین؛ سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان
-------------------------------

مریم پوریامین در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: در نخستین جلسه هفتمین دوره هیئت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان که روز دوشنبه برگزار شد، در ابتدا گزارشی از عملکرد انجمن طی چند دوره اخیر ارائه شد و بر اهدافی مانند ایجاد همدلی بین مطبوعات و رسانه‌های مختلف، دفاع از ارزش‌های انقلاب و ولایت‌پذیری به عنوان اهداف اصلی تاسیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان تاکید شد. 

وی با اشاره به افزایش آمار شرکت‌کنندگان در انتخابات هفتمین دوره هیئت مدیره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان خاطرنشان کرد: افزایش این آمار حکایت از افزایش وزن و تاثیر‌گزاری این انجمن در معادلات مختلف رسانه‌ای، فرهنگی و سیاسی دارد به گونه‌ای که در انتخابات اخیر نفر اول 234 رای را از آن خود کرد در حالی که در دور قبل نفر اول  حدود 100 رای را کسب کرده بود.

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان تصریح کرد: در نخستین جلسه هیئت مدیره انجمن، سید نظام‌الدین موسوی با رای اکثریت اعضا به عنوان دبیرکل این انجمن انتخاب شد همچنین نایب‌رئیس اول، نایب رئیس دوم و سخنگوی انجمن نیز در جلسه روز دوشنبه انتخاب شدند.

پوریامین درباره دستور کار آتی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان گفت: مقرر شد در جلسه آتی، دبیران کمیته‌های مختلف انجمن از جمله کمیته‌ تشکیلات، رفاهی، بین‌الملل، اداب و هنر و ... با رای اعضای هیئت مدیره انتخاب شوند.

وی افزود: همچنین در نخستین جلسه هفتمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان مراسم تحلیف برگزار شد و اعضای هیئت مدیره هر یک سوگند‌نامه انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان را قرائت کردند.

سخنگوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با بیان اینکه بر اساس تصمیم اعضا مقرر شد جلسات هیئت مدیره هر هفته روز‌های یکشنبه از ساعت 10 تا 12 برگزار شود، تاکید کرد: برقراری تعامل پویا و سازنده با روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، مدیران مسئول رسانه‌های مختلف و نهاد‌های مرتبط با حوزه کاری رسانه‌ها از جمله اهداف اصلی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان در دور جدید است همچنین برگزاری نشست‌‌های مشترک با مسئولان برای تبادل‌نظر و انعکاس مناسب مسائل و مشکلات رسانه‌ها و تلاش برای رفع آن از دیگر اهداف انجمن در این دور خواهد بود.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900622000832

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic