چهارشنبه 30 شهریور 1390

ابن‌یمین: بازیکنان تقصیری ندارند، والیبال بانوان به زمان نیاز دارد

• نوشته شده توسط: ramin h

در گفت‌وگو با فارس
ابن‌یمین: بازیکنان تقصیری ندارند، والیبال بانوان به زمان نیاز دارد

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم ملی والیبال بانوان درباره نتایج کسب‌شده در مسابقات قهرمانی زنان آسیا گفت: بازیکنان و مربیان تمام تلاش خود را می‌کنند؛ برای رسیدن به نتیجه دلخواه‌مان، به زمان نیاز داریم.

خبرگزاری فارس: ابن‌یمین: بازیکنان تقصیری ندارند، والیبال بانوان به زمان نیاز دارد

اکرم ابن‌یمین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره مسابقات قهرمانی زنان آسیا گفت: امروز (چهارشنبه) تیم ملی مقابل ژاپن به میدان می‌رود البته شانسی مقابل این تیم نداریم اما بازیکنان همه تلاش خود را می‌کنند، پیداست که هنوز فاصله زیادی با تیم‌های برتر آسیا داریم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا تیم ملی در بازی مقابل چین نتیجه ضعیفی را کسب کرد، اظهار داشت: مربیان نیز تمام تلاش خود را می‌کنند. همین که توانستیم در یک گیم از چین 17 امتیاز بگیریم خوب است. بازیکنان تقصیری ندارند؛ زمان لازم است تا به نتیجه دلخواه برسیم.

سرپرست تیم ملی با اشاره به آمادگی کامل تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات آسیایی، عنوان کرد: فکر می‌کردیم کره‌شمالی سوم شود که نشد. برای ما هم این پوئن‌ها قابل قبول نیست. دوست داشتیم بازیکنان حداقل امتیازهایی بین 15 تا 20 را کسب می‌کردند. هیچ‌چیزی کم نگذاشتیم و نهایت تلاشمان را به کار بردیم.
انتهای پیام/دمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900629000007

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic