چهارشنبه 30 شهریور 1390

بیداری اسلامی در سراسر جهان صورت گرفته است

• نوشته شده توسط: ramin h

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه؛
بیداری اسلامی در سراسر جهان صورت گرفته است

خبرگزاری فارس: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: بیداری اسلامی در سراسر جهان صورت گرفته است لذا انجام برنامه‌های هفته دفاع مقدس به گونه‌ خاصی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه عبدالله ویسی در جلسه کنفرانس خبری برنامه‌‌های هفته دفاع مقدس افزود:‌بیداری اسلامی در سراسر جهان صورت گرفته لذا انجام برنامه‌های دفاع مقدس به گونه خاصی خواهد بود.
وی ادامه داد:‌در کرمانشاه ستادی به نام ستاد مقدس به ریاست استاندار کرمانشاه تشکیل شده و کمیته‌هایی را مشخص نموده است که با برنامه‌های متنوعی توسط خود کمیته‌ها اجرا خواهد شد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه اضافه کرد: پیرو جلسه ستاد هماهنگی که تشکیل شده است رژه نیروهای مسلح با سپاه است.
وی با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مجموع برنامه‌های استان کرمانشاه 369 برنامه است که در تمام شهرستانها برگزار می‌شود.
ویسی افزود: چند برنامه ویژه در هفته دفاع مقدس در نظر داریم که از جمله آن تقدیر از پیشکسوتان است. پیشکسوتانی که در جنگ حضور داشتند و به دنبال این هستیم که به آنها مدال بدهیم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های ادبی، فرهنگی دفاع مقدس ادامه داد: رونمایی از ستارگان زمینی که توسط سپاه نبی‌اکرم در 38 غرفه برای آن در نظر گرفته شده است و برگزاری 31 یادواره شهدای مقدس که بخشی از آن نیز شروع شده است.
ویسی با بیان برنامه‌های دیگر اضافه کرد: توجه به روحانیت و نقش آنها در دفاع مقدس و همچنین کمیته نقش زنان در دفاع مقدس که برعهده مشاور استاندار است.
وی با اشاره به کمیته‌های هفته‌ دفاع مقدس افزود: کمیته‌های نظامی، فرهنگی، ورزشی، ایثارگران، مساجد و روحانیت، عشایر و کمیته‌ اطلاع‌رسانی خبر از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه ادامه داد: کسی که 8 سال جنگ را بر ما تحمیل کرد خود سرسپرده آمریکا و اسرائیل بود و قصد نفوذ به انقلاب را داشت. ما نیز جنگیدیم که جلوی نفوذ دشمنان را به خاک و همچنین انقلاب اسلامی ایران بگیریم.
ویسی اضافه کرد: در زمان جنگ صدام اظهار داشت که 3 روزه خوزستان را می‌گیرد و 6 روزه کل ایران را تصرف می‌کند.
وی ادامه داد:‌رئیس جمهور فرانسه نیز اعلام کرد نه تنها ایران را نابود نکردیم بلکه آن را به عنوان قدرتی به جهان معرفی کردیم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان کرمانشاه در پایان گفت: بصیرت در دفاع مقدس فرضی است و نمی‌شود آن را جمع بست در زمان جنگ انسان براساس تعهد می‌جنگد نه تخصص.
انتهای پیام/ص20منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900630001350

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic