چهارشنبه 30 شهریور 1390

خروج كامل اشغالگران از افغانستان پیام خون شهید ربانی برای برای مسلمین

• نوشته شده توسط: ramin h

فراکسیون بیداری اسلامی طی بیانیه‌ای تاکید کرد؛
خروج كامل اشغالگران از افغانستان پیام خون شهید ربانی برای برای مسلمین

خبرگزاری فارس: فراکسیون بیداری اسلامی مجلس، تاکید کرد: پیام خون به ناحق ریخته شهید ربانی برای مسلمین و بیدارگران، خروج اشغالگران از تمامی خاک افغانستان و بازگشت استقلال است.

خبرگزاری فارس: خروج كامل اشغالگران از افغانستان پیام خون شهید ربانی برای برای مسلمین

به گزارش گروه مجلس خبرگزاری فارس، فراکسیون بیداری اسلامی مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای به ترور و شهادت «شهید برهان‌الدین ربانی» رئیس جمهور سابق افغانستان، واکنش نشان داد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

دست جنایتکاران اشغالگر و دشمنان استقلال و بیداری ملت‌های مسلمان بار دیگر از آستین‌ بیرون آمد و مجاهد نستوه و فرماندهی بیدار و استقلال‌طلب را به خاک و خون کشید.
«شهید برهان‌الدین ربانی» رئیس جمهور سابق افغانستان و رئیس کمیته آشتی ملی افغانستان در خانه خود توسط عوامل تروریست صهیونیسم و استکبار به شهادت رسید و ملل آزاده و مسلمان جهان بیدارتر و ملت مسلمان افغانستان را عزادار و دل‌های مسلمانان جهان را غمگین ساخت. مسلما این گونه اعمال خائنانه یا اگر با هماهنگی اشغالگران آمریکا و ناتو است با نشان از عجز و درماندگی آنان در حفظ امنیت شهروندان افغان بویژه شخصیت‌های نقش‌آفرین ملت مظلوم افغانستان دارد.

تنها پیام خون به ناحق ریخته مجاهد شهید برای مسلمین و بیدارگران، خروج اشغالگران از تمامی خاک افغانستان و بازگشت استقلال و حق تعیین سرنوشت مردم به دست خود آنان خواهد بود.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900630001131

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات