شنبه 9 مهر 1390

بوناچیچ: بازگشت‌مان به لیگ قهرمانان به پرستیژ فوتبال ایران کمک می‌کند

• نوشته شده توسط: ramin h

به عنوان مربی از شرایط سپاهان راضی هستم
بوناچیچ: بازگشت‌مان به لیگ قهرمانان به پرستیژ فوتبال ایران کمک می‌کند

خبرگزاری فارس: سرمربی سپاهان گفت: شانس بازگشت به لیگ قهرمانان کم است اما بازگشت به این پیکارها به پرستیژ فوتبال ایران کمک می کند.

خبرگزاری فارس: بوناچیچ: بازگشت‌مان به لیگ قهرمانان به پرستیژ فوتبال ایران کمک می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، لوکابوناچیچ در نشست خبری پیش از مسابقه با سایپا در مورد حذف سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا گفت: اولین جیزی که می‌توانم بگویم در دو بازی رفت و برگشت توانستیم السد را شکست دهیم و من به عنوان مربی از نتیجه راضی هستم؛ اما طبق قوانین AFC ما حذف شدیم که باید در تابع این قوانین باشیم.

وی ادامه داد: بعد از بازی که انجام دادیم بازیکنان ما از نظر روحی و روانی در مسیر خوبی قرار گرفتند و ما بازی سختی مقابل تیم خوب سایپا داریم.

وی در مورد اینکه فدراسیون فوتبال اعلام کرده احتمال بازگشت سپاهان به لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد گفت: از نظر من شانس کمی برای این مسئله وجود دارد با این حال اگر این اتفاق رخ بدهد برای پرستیژ فوتبال ایران خیلی خوب است اما بعید می‌دانم که ما بگردیم هر چند که انشا الله این اتفاق بیفتد.

وی در مورد اینکه اصفهان دو سال قهرمان لیگ شد آیا می‌تواند این افتخارات را تکرار کند یا نه گفت: سپاهان 5 و 6 سال است که از بهترین تیم‌های ایران بوده و فقط 2 سال نیست که چنین اتفاقاتی رخ داده اما وقتی من به این مسیر نگاه می‌کنم نمی‌توانم بگویم که می‌توانیم این راه موفقیت آمیز را ادامه بدهیم یا نه. گفتنش سخت است. ما 5 و 6 بازیکن خوب را از دست داده‌ایم و تغییراتی در تیم ما داده شده است. بنابراین به زمان نیاز داریم تا در فرم جدید به شرایط مطلوب برسیم و به آنچه که در سال‌های گذشته رخ داده دست پیدا کنیم.

وی در مورد اینکه انگیزه بازیکنان سپاهان بعد از حذف از آسیا کم شده است یا نه گفت: ما سعی کرده‌ایم انگیزه بازیکنان را به جایی برسانیم که با دل و جان برای ما بازی کنند و این هدف ما است.

وی در مورد بازی رضا محمدی در دیدار با السد قطر گفت: همان‌طور که اطلاع دارید AFC رحمان احمدی را محروم کرده بود و من رضا محمدی را برای درون دروازه انتخاب نکردم بلکه گزینه دیگری به غیر از او نداشتم که درون دروازه بگذارم اما او در این بازی فوق العاده کار کرد و شاید هم در دیدار با سایپا از او استفاده کنم و هر چیزی امکان دارد.

بوناچیچ در باره شناخت تیمش از سایپا گفت: من به عنوان مربی شغلم این است که حریف را آنالیز کنم و این کار را کرده‌ام و از شیوه بازی سایپا اطلاعات به دست آورده‌ام اما فردا مشخص می‌شود که چقدر این اطلاعات درست و تاثیر گذار بوده است.
انتهای پیام/آمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900709001173

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات