شنبه 9 مهر 1390

حضور در نمایشگاه لیبل اروپا برای ایران بسیار بااهمیت است

• نوشته شده توسط: ramin h

عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران؛
حضور در نمایشگاه لیبل اروپا برای ایران بسیار بااهمیت است

خبرگزاری فارس: عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران گفت: در حال حاضر رکود و سکون بازار چاپ در بخش افست در ایران و رشد چشمگیر صنعت چاپ جهان در بخش بسته‌بندی حتی حضور در اینگونه نمایشگاه‌ها را بسیار حائز اهمیت و سرنوشت ساز خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: حضور در نمایشگاه لیبل اروپا برای ایران بسیار بااهمیت است

به گزارش خبرگزاری فارس، بزرگترین نمایشگاه لیبل جهان امسال برای نخستین بار شاهد حضور هیئتی تجاری از جمهوری اسلامی ایران بود که با علاقه‌مندی اکثر غرفه‌داران این نمایشگاه همراه شد.

داریوش دهقان‌پور، عضو هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با مثبت ارزیابی کردن حضور در هجدهمین نمایشگاه «لیبل اروپا»، اظهار داشت: علاوه بر حضور هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان، علاقه‌مندی سرپرست دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز موجب دلگرمی برگزارکنندگان این هیدت تجاری شده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر رکود و سکون بازار چاپ در بخش افست در ایران و رشد چشمگیر صنعت چاپ جهان در بخش بسته‌بندی حتی حضور در اینگونه نمایشگاه‌ها را بسیار حائز اهمیت و سرنوشت ساز خواهد کرد.

دهقان‌پور از رشد و توسعه روزافزون چاپ لیبل در جهان خبر داد و گفت: در حالی که این بخش از صنعت چاپ در کشور مظلوم مانده است، در کشورهای صاحب سبک این صنعت شاهد سرمایه‌گذاری‌های فراوان در بخش‌های مختلف از جمله طراحی ماشین‌آلات، ایجاد تکنولوژی‌های نوین و تلفیق و تکمیل روش‌های چاپی در یک ماشین چاپ لیبل انجام می‌شود.

وی از برپایی نخستین سمینار لیبل در ایران به عنوان یک نقطه عطف یاد کرد و اظهار داشت: هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران با توجه به بازارهای جهانی و رشد و اهمیت صنعت چاپ لیبل اقدام به برگزاری سمینار لیبل کرد که نتیجه آن اعزام هیئت تجاری به این نمایشگاه شد.

هجدهمین نمایشگاه «لیبل اکسپوی اروپا» از 28 سمپتامبر تا یکم اکتبر در محل نمایشگاهی شهر بروکسل در حال برگزاری است.
انتهای پیام/ومنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900709001030

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات