شنبه 9 مهر 1390

دادگاه تونس از رابطه زین العابدین بن‌ علی با موساد پرده برداشت

• نوشته شده توسط: ramin h

دادگاه تونس از رابطه زین العابدین بن‌ علی با موساد پرده برداشت

خبرگزاری فارس: دادگاه تونس از رابطه زین العابدین بن علی، دیکتاتور سابق این کشور با سرویس‌ جاسوسی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی و تلاش وزارت داخلی برای پنهان کردن این رابطه پرده برداشت.

خبرگزاری فارس: دادگاه تونس از رابطه زین العابدین بن‌ علی با موساد پرده برداشت

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع،‌ دادگاه تونس روز گذشته از رابطه زین العابدین بن علی با موساد پرده برداشت و اعلام کرد که وزارت داخلی بن علی بسیار داشت تا این رابطه را مکتوم نگهدارد.
 
این درحالی است که افسر مامور رسیدگی به این اتهام زین العابدین بن علی از سوی افرادی ناشناس تهدید به مرگ شده و این افراد تلاش کرده بودند تا تحقیقات صورت گرفته و مدارک و اسناد بدست آمده در این‌باره را دروغین و غیرحقیقی جلوه دهند.
 
اما عبد الرؤوف العیادی، سخنگوی هیئت دفاع دادگاه تونس در گفتگو با شبکه خبری الجزیره قطر با تاکید بر صحت و درستی مدارک ارائه شده و تحقیقات صورت گرفته توسط سمیر الفریانی، افسر مسئول تحقیق در این پرونده تاکید کرد، دادگاه تونس در این‌باره به اتهامات وارده به بن علی رسیدگی خواهد کرد.

این درحالی است که افسر پرونده تحقیق در ارتباط بن علی با موساد گفت که جدای از تهدید 29 می گذشته در معرض یک عملیات آدم‌ربایی ناموفق نیز قرار داشت و افرادی ناشناس پس از تصادف با خودرو وی تلاش داشتند، او را بربایند.

انتهای پیام/++ منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900709000738

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات