شنبه 9 مهر 1390

مایکل مور: طمع سیاستمداران آمریکایی، مردم این کشور را بیچاره کرده است

• نوشته شده توسط: ramin h

مایکل مور: طمع سیاستمداران آمریکایی، مردم این کشور را بیچاره کرده است

خبرگزاری فارس: «مایکل مور»، مستندساز جنجال برانگیز هالیوود گفت: اعتیاد سیاستمداران آمریکایی به گناه کشنده طمع، مردم آمریکا را به این روز انداخته و بیچاره کرده است.

خبرگزاری فارس: مایکل مور: طمع سیاستمداران آمریکایی، مردم این کشور را بیچاره کرده است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «مایکل مور»، که اخیرا کتاب «اینجا مشکل به وجود خواهد آمد» از او منتشر شده است، در سخنرانی روز گذشته خود در جمع جوانان  گفت: ما مردم آمریکا به تعداد کمی از مردم (سیاستمداران) اجازه داده‌ایم که در اجرای یکی از هفت گناه مرگبار مهارت خاصی پیدا کنند، این گناه چیزی نیست مگر طمع.
این فیلمساز برنده اسکار سینمای آمریکا با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از 46 میلیون و 200 هزار آمریکایی در فقر مطلق زندگی می‌کنند، گفت: طی 30 سال گذشته در حالیکه تمام حواسمان به این بود که در کره خاکی (دیگر کشورها) چه می‌گذرد و تصور می‌کردیم که همه چیز در کشورمان به نحو عالی در حال اجراست، جز فقر شاهد چه چیزی بودیم؟
مور افزود: در میان فقری که مردم آمریکا را فراگرفته، مسئله بهداشت نیز معزلی است، نباید از بیمار شدن یک نفر، سودی عاید کسی شود.
وی افزود: ریشه مشکلات آمریکا در عصر حاضر، کاپیتالیسم (نظام سرمایه‌ داری) قرن 21 میلادی است که باید از بن و ریشه بازسازی شود.
انتهای پیام/فمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900709000675

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic