شنبه 9 مهر 1390

پورامین: اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی دختران خیلی خوب بود

• نوشته شده توسط: ramin h

بعد از کسب 2 نقره و یک برنز در مسابقات آسیایی
پورامین: اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی دختران خیلی خوب بود

خبرگزاری فارس: مسئول امور فنی جودوی بانوان با ابراز رضایت از عملکرد تیم نوجوانان در مسابقات قهرمانی آسیا گفت:‌ اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی دختران نشان نمی داد که خیلی از آنها اولین مسابقه برون ‌مرزیشان را پشت سر می گذارند.

خبرگزاری فارس: پورامین: اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی دختران خیلی خوب بود

زهرا پورامین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: از تیم خیلی راضی هستم. بچه‌ها عملکرد خیلی خوبی داشتند. حتی آنهایی که مدال هم نگرفتند، دست از مبارزه نکشیدند و از حداکثر زمان‌شان استفاده می‌کردند.

وی که همراه با تیم‌های نوجوانان و جوانان ایران در لبنان به سر می‌برد، ادامه داد: یک مقدار بی‌تجربگی که نشأت گرفته از عدم حضور در مسابقات بین‌المللی و نداشتن مسابقه تدارکاتی بود، در کار تیم تاثیرگذار شد، وگرنه از نظر روحیه جنگندگی و اعتماد به نفس بچه‌ها در سطح قابل قبولی بودند و اصلا نشان نمی‌داد که خیلی از آنها اولین مسابقه برون‌مرزی‌شان را در لبنان پشت سر می‌گذارند.

مسئول امور فنی جودوی بانوان تاکید کرد: همه اذعان داشتند که بچه‌ها خیلی باروحیه هستند. امیدوارم تیم جوانان‌مان نیز با همه توانش به مصاف حریفان رفته و بهترین نتایج را کسب کند، گرچه رقابت‌های امروز و فردا سنگین‌تر از مسابقات رده نوجوانان است.
 
تیم ملی نوجوانان ایران روز گذشته با کسب 2 مدال نقره و یک برنز، عنوان چهارمی مسابقات قهرمانی جودوی بانوان آسیا را به خود اختصاص داد.
امروز (شنبه) نیز رقابت‌های جوانان در لبنان پیگیری می‌شود که نمایندگان چهار وزن سنگین تیم دختران روی تاتامی خواهند رفت.
انتهای پیام/دمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900709000671

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic