یکشنبه 10 مهر 1390

حس کردیم که سخنان احمدی‌نژاد برای مظلومان خوشایند و برای زورگویان ناخوشایند بود

• نوشته شده توسط: ramin h

محمود بهمنی:
حس کردیم که سخنان احمدی‌نژاد برای مظلومان خوشایند و برای زورگویان ناخوشایند بود

خبرگزاری فارس: رئیس کل بانک مرکزی گفت: سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل برای کشورهای مظلوم خوشایند و برای کشورهای مستکبر و زورگو ناخوشایند بود که ما این تغییر احوال را در اجلاسی که بودیم، حس کردیم و شنیدیم.

خبرگزاری فارس: حس کردیم که سخنان احمدی‌نژاد برای مظلومان خوشایند و برای زورگویان ناخوشایند بود

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی دولت اظهار داشت: به لحاظ اینکه محل اجلاس بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول در واشنگتن و محل سخنرانی رئیس‌جمهور در نیویورک بود، اخبار مربوطه و سخنرانی ایشان را از طریق رسانه‌ها پیگیری می‌کردیم که در آن موقع بسیاری از نمایندگان کشورهای عضو به ما می‌گفتند که موضوع و محورهای سخنرانی رئیس‌جمهور زبان دل آنهاست اما جسارت بیان آن را ندارند.

وی که برای شرکت در اجلاس بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول همزمان با سخنرانی رئیس‌جمهور در سازمان ملل به آمریکا سفر کرده بود، گفت: بسیاری از کشورها که در این اجلاس حضور داشتند، سخنرانی محمود احمدی‌نژاد را بسیار شجاعانه و انقلابی عنوان کردند.

رئیس کل بانک مرکزی خاطر نشان کرد: سخنان مقتدرانه رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل برای کشورهای مظلوم خوشایند و برای کشورهای مستکبر و زورگو ناخوشایند بود که ما این تغییر احوال را در اجلاسی که بودیم، حس کردیم و شنیدیم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900710000166

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات