یکشنبه 10 مهر 1390

جوانان با حمل چاقو به جای رسیدن به امینت، ناامنی تولید می‌کنند

• نوشته شده توسط: ramin h

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی:
جوانان با حمل چاقو به جای رسیدن به امینت، ناامنی تولید می‌کنند

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان با حمل چاقو، هدفشان رسیدن به امنیت است در حالی که ناامنی تولید می‌کنند.

خبرگزاری فارس: جوانان با حمل چاقو به جای رسیدن به امینت، ناامنی تولید می‌کنند

مصطفی طباطبایی‌نژاد، نماینده مردم اردستان در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره علل حمل چاقو و سلاح سرد از سوی برخی جوانان گفت: متأسفانه برخی از جوانان حمل چاقو را نوعی بزرگ شدن می‌دانند.

وی افزود: در گذشته برخی از افراد همراه خود چاقویی حمل می‌کردند اما اگر درگیری رخ می‌داد به گونه‌ای از آن استفاده می‌کردند که تنها خطی روی بدن یکدیگر می‌انداختند و همین که خونی ریخته می‌شد دیگر همه درگیری‌ها خاتمه پیدا می‌کرد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اما امروز ماجرای حمل چاقو به گونه دیگری رقم می‌خورد. جوانانی که تنها اسیر احساسات خود شده‌اند چاقو در جیب‌شان می‌گذارند و بعد هم در یک درگیری معمولی باعث به قتل رسیدن هم سن و سالان خود می‌شوند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: امروز برخی از جوانان بزرگ شدن خود را در گرو حمل چاقو می‌دانند در صورتی که به لحاظ بزرگ نشدن واقعی، فجایعی را رقم می‌زنند.

وی گفت: امروز جوانان هدفشان از حمل چاقو اغلب به دست آوردن حس امنیت است در حالی که خود این عمل در زمره ایجاد ناامنی و امنیت است.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900710000233

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic