یکشنبه 10 مهر 1390

پانگ ‌یان: پیشرفت بانوان عالی است/ انتظار کسب مدال طلا داریم

• نوشته شده توسط: ramin h

همه بازیکنان مانند فرزندانم هستند
پانگ ‌یان: پیشرفت بانوان عالی است/ انتظار کسب مدال طلا داریم

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی ساندای بانوان گفت: ووشوکاران از هر نظر آماده ‌اند و ما از آنها انتظار مدال طلا داریم.

خبرگزاری فارس: پانگ ‌یان: پیشرفت بانوان عالی است/ انتظار کسب مدال طلا داریم

پانگ‌ یان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره آمادگی بانوان برای حضور در مسابقات جهانی ترکیه، گفت: سانداکاران از هر نظر عالی هستند. با وجود حضور حریفانی قوی از چین و ویتنام در این رقابت‌ها امیدوار به کسب مدال هستیم.

وی درباره نحوه انتخاب بازیکنان برای حضور در این رقابت‌ها، اظهار داشت: ابتدا نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی کشور و بهترین‌های آسیا و جهان را انتخاب کردیم و پس از برگزاری مسابقات انتخابی، ملی‌پوشان مشخص شدند. برای اعزام 4 وزن نیز افرادی که تکنیک بالایی داشتند و از نظر جسمانی در آمادگی کاملی به‌سر می‌بردند برای حضور در رقابت‌های جهانی معرفی شدند.

سرمربی چینی تیم ملی ساندای بانوان در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه تعدادی از بازیکنان به این امر معترض بودن که وی بین اردونشینان تبعیض قائل می‌شود، عنوان کرد: تمامی بازیکنان حاضر در اردو مانند فرزندانم هستند. در ضمن کمیته فنی فدراسیون تصمیم نهایی را برای اعزام می‌گیرد و من دخالتی ندارم.

پانگ یان با اشاره به پیشرفت بانوان ووشوکار در چند سال اخیر، گفت: پیشرفت بانوان عالی بوده و ما در مسابقات جهانی از آنها انتظار مدال داریم. بهترین وزن‌ها به این رقابت‌ها اعزام می‌شوند.
انتهای پیام/دمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900710000303

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات