دوشنبه 11 مهر 1390

در صورت نبود اسپانسر بودجه‌ای برای تیمداری نداریم/بازیکنان در خانه تمرین می کنند

• نوشته شده توسط: ramin h

مصدق در گفت‌و‌گو با فارس:
در صورت نبود اسپانسر بودجه‌ای برای تیمداری نداریم/بازیکنان در خانه تمرین می کنند

خبرگزاری فارس: نایب‌رئیس بانوان هیئت پینگ ‌پنگ استان گلستان گفت: در صورتی که نتوانیم برای بانوان اسپانسر جذب کنیم، هیئت بودجه ‌ای برای تیم‌ داری در لیگ ندارد.

خبرگزاری فارس: در صورت نبود اسپانسر بودجه‌ای برای تیمداری نداریم/بازیکنان در خانه تمرین می کنند

شهربانو مصدق در گفت‌و‌گو با خبرنگار باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: میزبانی مسابقات بین‌المللی پینگ‌پنگ را پیش رو داریم و تیم گرگان برای شرکت در این مسابقات از 15 تا 21 مهر اردو خواهد زد.

وی با بیان اینکه یک تیم از تهران و یک تیم هم از گرگان در تورنمنت بین‌المللی پینگ‌پنگ حاضر می‌شوند، ادامه داد: در حال حاضر حرفی از لیگ نیست؛ اما شنیده‌هایم حاکی از این است که سایپا به عنوان اسپانسر تیم بانوان فعالیت می‌کند.

نایب رئیس بانوان هیئت پینگ‌پنگ استان گلستان خاطر نشان کرد: اگر هیچ اسپانسری حاضر نباشد در پینگ‌پنگ بانوان استان گلستان سرمایه گذاری کند، هیئت بودجه‌ای برای تیم‌داری در لیگ نخواهد داشت.

مصدق در خصوص تمرینات بانوان این استان گفت: بازیکنان عموماً در خانه تمرین می‌کنند، البته گاهی هم به هیئت می‌آیند. از آنجایی که اکثر آنها دانشجو هستند، نمی‌توانیم آنان را ملزم به حضور در سالن کنیم.

وی گفت: سانس سالن تمرین برای بانوان ساعت 16 تا 17:30 روزهای زوج است. برنامه صبح سالن هم خالی است و می‌توانند در صورت تمایل در این ساعات تمرین کنند.

مصدق با بیان اینکه فدراسیون از ما حمایت می‌کند، اضافه کرد: سه نفر از بازیکنان ملی‌پوش در استان گلستان هستند، بنابراین ترتبیت بدنی و فدراسیون هم کمک‌هایی به ما می‌کنند.

نایب رئیس بانوان هیئت پینگ‌پنگ استان گلستان گفت: مسابقاتی به نام لیگ استانی در گلستان برگزار نمی‌شود اما برای استعداد یابی با همکاری آموزش و پرورش فعالیت‌هایی انجام داده‌ایم.

وی در خصوص حضور تیم‌های خارجی برای شرکت در تورنمنت بین‌المللی پینگ‌پنگ گفت: تیم‌ها 22 مهر در ایران حاضر خواهند شد و هتل فرهنگیان ناهارخوران را برای اسکان آنان در نظر گرفته‌ایم.
انتهای پیام/دمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900710001036

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات