دوشنبه 11 مهر 1390

گودرزی: از عملکرد خودم در جهانی استانبول راضی نیستم

• نوشته شده توسط: ramin h

هر طور شده باید به دوبنده تیم ملی در المپیک برسم
گودرزی: از عملکرد خودم در جهانی استانبول راضی نیستم

خبرگزاری فارس: ملی‌پوش 84 کیلوی ایران در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: به هیچ وجه از عملکرد خودم در ترکیه راضی نیستم؛ چون فقط برای مدال طلا رفته بودم و به چیز دیگری فکر نمی‌کردم.

خبرگزاری فارس: گودرزی: از عملکرد خودم در جهانی استانبول راضی نیستم

علیرضا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره عملکردش در رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: رقابت‌ها را خوب شروع کردم، اما چون در روزهای قبل از حضور در جهانی در مسابقات زیادی شرکت کرده بودم کمی از ناحیه مچ پا دچار ناراحتی بودم.
وی ادامه داد: نمی‌خواهم بهانه بیاورم، اما قرعه خوبی نداشتم و نتوانستم آن طور که باید کشتی بگیرم. به هیچ وجه از عملکرد خودم در ترکیه راضی نیستم؛ چون فقط برای مدال طلا رفته بودم و به چیز دیگری فکر نمی‌کردم.
نفر اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی گفت:‌ بدنم بعد از دور سوم خالی کرد و نتوانستم کشتی بگیرم. در دیدار مقابل ساندرسون هم در تایم اول اسیر حریف شدم و روحیه‌ام را از دست دادم. مطمئن باشید انتقام این دو شکست را از شریف‌اف و ساندرسون خواهم گرفت. تمریناتم را بهتر و جدی‌تر از قبل پیگیری می‌کنم هر طور که شده باید به دوبنده تیم ملی در المپیک برسم تا انتقام این شکست‌ها را در لندن از آنها بگیرم.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900711000391

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات