پنجشنبه 14 مهر 1390

مسابقات قرآن کریم در سیستان‌و بلوچستان برگزار میشود

• نوشته شده توسط: ramin h

در آذر ماه‌؛
مسابقات قرآن کریم در سیستان‌و بلوچستان برگزار میشود

خبرگزاری فارس: مدیر کل اوقات و امور خیریه سیستان و بلوچستان از تمدید مهلت ‌ثبت نام برای شرکت‌کنندگان، مسابقات قرآن اوقاف سیستان وبلوچستان خبر داد و گفت: این مسابقات در آذرماه برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: مسابقات قرآن کریم در سیستان‌و بلوچستان برگزار میشود

 به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه سیستان‌وبلوچستان حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی روحانی‌نیا اظهار داشت: مهلت ثبت‌نام مسابقات قرآن و برگزاری آن تا دوم و سوم آذرماه به دلیل مصادف شدن مسابقات قرآن اوقاف با شروع سال تحصیلی تمدید شد.
وی افزود: تعداد زیادی از متقاضیان سی وچهارمین دوره مسابقات قرآن در مرحله شهرستانی سیستان و بلوچستان را جوانان و به ویژه خواهران و برادران دانشجو و دانش آموز تشکیل می‌دهند.
وی ادامه داد: به همین دلیل و با نظر مساعد اداره کل آموزش و مسابقات سازمان اوقاف کشور مهلت ثبت‌نام از علاقه‌مندان، به منظور هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن مسابقات تا 15آبان تمدید شد تا در دوم وسوم آذر ماه شاهد برگزاری مسابقات و شناسایی قهرمانان قرآنی سیستان وبلوچستان در مرحله شهرستانی باشیم.
روحانی‌نیا خاطر نشان کرد: سی و چهارمین دوره مسابقات قرآن در مرحله شهرستانی در بین خواهران و برادران در دو مقطع بزرگسال و شکوفه‌ها در رشته‌های حفظ،قرائت و ترتیل قرآن کریم با برگزاری آزمون شرط ورود به مسابقات برگزار می‌شود.
مدیر کل اوقات و امور خیریه سیستان و بلوچستان بیان کرد: برای برگزاری مسابقات از شرکت کنندگان  درخواست می‌شود برای دریافت کتاب آزمون مفاهیم قرآن شرط ورود به مرحله شهرستانی به ادارات اوقاف در زاهدان، زابل و ایرانشهر مراجعه کنند.
وی یادآور شد: ثبت نام از سه طریق مراجعه حضوری، تماس تلفنی و یا با ارسال پیام کوتاه مشخصات شرکت کننده به سامانه پیام کوتاه 10000114541 امکان پذیر است.
انتهای پیام/ح30منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900714000090

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات