تبلیغات
روزنامه - دیدار جانبازان خون تازه ای در رگ های یادگاران دفاع مقدس جاری کرد
پنجشنبه 14 مهر 1390

دیدار جانبازان خون تازه ای در رگ های یادگاران دفاع مقدس جاری کرد

• نوشته شده توسط: ramin h

نامه سپاس فرمانده کل سپاه خطاب به مقام معظم رهبری
دیدار جانبازان خون تازه ای در رگ های یادگاران دفاع مقدس جاری کرد

خبرگزاری فارس: در پی دیدار اخیر 57 تن از جانبازان قطع نخاع گردنی با رهبر فرزانه انقلاب، سرلشکر جعفری فرمانده سپاه در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری از ایشان سپاسگزاری کرد.

خبرگزاری فارس: دیدار جانبازان خون تازه ای در رگ های یادگاران دفاع مقدس جاری کرد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، متن پیام سرلشکر جعفری بدین شرح است:
محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان و فرماندهی معظم کل قوا
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)

با اهدای سلام خالصانه؛
خدای بزرگ را شاکریم که در عصر غیبت کبرای حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از نعمت عظمای نیابت امام معصوم (ع) و ولایت فقیه در ساحت فقیهی عادل، مجاهدی حکیم و رهبری بصیر، هوشمند و جامع شرایط علمی و عملی چون امام راحل عظیم الشأن (ره) و خلف صالح و شایسته اش حضرتعالی ـ که به حق خورشید پرفروغ اسلام ناب محمدی (ص) و هدایت بخش نهضت بیداری اسلامی در تاریخ معاصر به شمار می روید ـ بهره مندمان ساخت و در عصر جاهلیت مدرن در صراط مستقیم الهی قرارمان داد.

اینک با قلبی آکنده از عشق جاودانه، به نمایندگی از رزمندگان و حماسه سازان دفاع مقدس ـ بویژه جانبازان عزیز و سرافراز قطع نخاع گردنی ـ که در فضایی سرشار از نشاط معنوی و شوق آسمانی، آرزوی دیرین خود را محقق یافتند و به فیض حضور در محضر شریفتان نایل آمدند و از الطاف کریمانه آن رهبر فرزانه بهره مند شدند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

بی تردید خاطرۀ این دیدار شورانگیز و فرحبخش که خون تازه ای در رگ های ما و یکایک ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس جاری ساخت، همواره ماندگار و طریق تداوم راه امام (ره) و شهدا و دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان های سترگ نظام را به عطر حماسه، ایثار و استقامت معطّر ساخته و ایمان، جهاد و شهادت را فریاد خواهد زد.

با اشتیاق فراوان برای دیدارهای مجدد، سلامتی و دوام عمر پربرکت حضرتعالی و استمرار حرکت در سایه سار رهبری های خردمندانه و حکیمانه‌تان دعای همیشگی و آرزوی دائمی ما از درگاه پروردگار متعال است.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900714000481

نظرات()