پنجشنبه 14 مهر 1390

مشکلات ترمز ضد قفل پژو 206 به مرکز استاندار گزارش شده است

• نوشته شده توسط: ramin h

فرمانده پلیس راهور ناجا:
مشکلات ترمز ضد قفل پژو 206 به مرکز استاندار گزارش شده است

خبرگزاری فارس: فرمانده پلیس راهور ناجا با بیان اینکه نظارت بر کیفیت خودروها برعهده سازمان استاندار است گفت: نمونه‌هایی از مشکلات ترمز ضد قفل پژو 206 تیپ 6 آن به تولید کننده گزارش شده و پیگیری موضوع برای رفع مشکل هستم.

خبرگزاری فارس: مشکلات ترمز ضد قفل پژو 206 به مرکز استاندار گزارش شده است

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس،‌ سردار اسکندر مومنی در حاشیه دیدار مردمی پلیس راهبر در جمع خبرنگاران گفت: براساس ماده 14 قانون جدید راهنمایی و رانندگی کارشناسی سوانح با 3 محور عوامل انسانی، و ایمنی و نهایتاً خودرو صورت می‌گیرد که اگر کارشناسی نشان دهد که راه یا خودرو مقصر بوده‌اند خودروساز یا مسئولان راه جزء متخلفان محسوب خواهند شد.

وی در ادامه اظهار داشت: براساس کارشناس‌ی‌های صورت گرفته بیش از 300 دستگاه در سوانح ایجاد شده نقش موثر داشته‌اند لذا برای این دستگاه‌ها پرونده تشکیل و به محاکم قضایی ارجاع داده شده‌اند.

وی ادامه داد: همه خودروهای سال 90 باید مجهز به کیسه هوا و ترمز ضد قفل باشند که اگر خودرویی فاقد این موارد بود در هنگام تصادف خودرو ساز به عنوان متخلف شناخته شده و باید جریمه پرداخت کنند.
 
فرمانده پلیس راهور ناجا با اشاره به اجرایی شدن بندهای دیگری از قانون جدید راهنمایی و رانندگی طی ماه آینده گفت: برخی از مفاد این قانون نیاز به آیین‌نامه و تدوین داشت که هم اکنون آئین‌نامه‌ها در کمیسیون اجتماعی دولت تصویب شده و نهایتاً منتظر تصویب هیئت وزیران هستیم.
 
وی در پایان اظهار داشت: جدیت، صداقت و سلامت در کار از اولویت‌های پلیس راهور بوده و ما در دیدارهای مردمی به دنبال حل مشکلات مردم در حیطه قانونی هستیم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900714000409

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic