پنجشنبه 14 مهر 1390

هیرمند بالاترین ضریب امنیتی را دارا است

• نوشته شده توسط: ramin h

فرماندار هیرمند:
هیرمند بالاترین ضریب امنیتی را دارا است

خبرگزاری فارس: فرماندار هیرمند گفت: شهرستان هیرمند با وجود دارا بودن بیشترین مرز مشترک با افغانستان، از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است.

خبرگزاری فارس: هیرمند بالاترین ضریب امنیتی را دارا است

به گزارش خبرگزاری فارس از هیرمند، محمد گمرکی‌زاده پیش از ظهر امروز در دیدار با فرمانده و پرسنل انتظامی شهرستان هیرمند به مناسبت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: با توجه به اینکه از عمر شهرستان هیرمند سه سال می‌گذرد و اکثر ادارات در شهرستان مستقر شده‌اند،نیروی انتظامی این شهرستان از مهمترین نهادهای خدماتی است.
وی افزود: تأمین امنیت همه ادارات و ارگان‌ها و عموم مردم بر عهده نیروی انتظامی است.
فرماندار هیرمند بیان کرد: خوشبختانه در این راستا، نیروی انتظامی با مردم و شوراها ارتباط تنگاتنگ و خیلی خوبی برقرار کرده است.
گمرکی‌زاده ادامه داد: به دلیل برقراری ارتباط و همکاری و تعامل مردم با نیروی انتظامی، اکنون شهرستان هیرمند از ضریب امنیتی بالایی برخوردار است.
در جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش‌آموزی شهرستان هیرمند پیرامون اعزام دانش‌آموزان بسیجی سال دوم دبیرستان به مناطق عملیاتی جنوب مقرر شد که بیش از 500 دانش‌آموز اعزام شوند.
در این جلسه مقرر شد؛ از 21 مهرماه امسال بیش از 500 دانش‌آموز در قالب دو کاروان به مناطق جنگی با هدف آشنایی بیشتر و بهتر با رشادت‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس اعزام شوند.
انتهای پیام/ح30منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900714000495

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic