دوشنبه 18 مهر 1390

نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب برای بررسی موضوع اسرای فلسطین

• نوشته شده توسط: ramin h

نماینده فلسطین در اتحادیه عرب خواستار شد
نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب برای بررسی موضوع اسرای فلسطین

خبرگزاری فارس: نماینده فلسطین در اتحادیه عرب با ارائه درخواست رسمی به دبیرخانه این اتحادیه برگزاری نشست فوق‌العاده در سطح نمایندگان دائمی برای بررسی موضوع اسرای فلسطین در سایه تشدید مجازات‌ صهیونیست‌ها علیه این اسرا را خواستار شد.

خبرگزاری فارس: نشست فوق‌العاده اتحادیه عرب برای بررسی موضوع اسرای فلسطین

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری "سما"، نماینده دائمی فلسطین در اتحادیه عرب امروز درخواست برگزاری نشست فوق‌العاده شورای اتحادیه عرب برای بررسی وضعیت اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی در سایه تشدید مجازات‌های این رژیم علیه اسرا را به دبیرخانه اتحادیه ارائه کرد.
 
این درخواست نماینده فلسطین در حالی ارائه شد که تحرکات گروهی عربی در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی در حمایت از قضیه اسرای فلسطینی در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی آغاز شده است.
 
یک منبع دیپلماتیک عربی نیز پیش‌بینی کرد که این نشست در اواخر هفته جاری برگزار شود.
 
از سوی دیگر اسرای فلسطینی در بند زندان مرکزی "عوفر" در نامه‌ای به باشگاه اسرای فلسطین اعلام کردند که زندانبانان صهیونیست 5 اسیر از جنبش فتح و 11 اسیر از جبهه خلق را به سلول انفرادی انتقال دادند.

این اسرا اعلام کردند که هدف از این اقدام صهیونیست‌ها اعمال فشار روانی بر اسرا با هدف شکست اراده و عزم آنها است تا به این ترتیب اعتصاب غذای اسرا شکسته شود. 
 
انتهای پیام/++منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900718000832

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات