دوشنبه 18 مهر 1390

وزیر جوانان هر چه سریعتر شرح وظایف وزارتخانه را تعریف کند

• نوشته شده توسط: ramin h

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با فارس:
وزیر جوانان هر چه سریعتر شرح وظایف وزارتخانه را تعریف کند

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: وزارت ورزش و جوانان موظف است ظرف مدت 6 ماه از شکل‌گیری شرح وظایف خود را تعیین کند که امیدواریم هر چه سریعتر این امر تحقق یابد.

خبرگزاری فارس: وزیر جوانان هر چه سریعتر شرح وظایف وزارتخانه را تعریف کند

نصرالله ترابی قهفرخی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: برنامه‌هایی که وزیر ورزش و جوانان تقدیم مجلس کرد، رویکردی اجتماعی داشت و این موضوع تا آنجایی ملموس بود که اهالی ورزش وی را فردی غیر ورزشی خطاب می‌کردند.

وی با بیان اینکه عمده برنامه‌های ارائه شده توسط وزیر ورزش و جوانان مربوط به مطالبات جوانان بوده است، افزود: اگر وی جایی هم در برنامه‌های تدوین شده خود به مسائل ورزشی اشاره داشته از منظر اجتماعی بوده است به این معنا که با امر ورزش سلامتی، سرگرمی، نشاط و غرور ملی جوانان تضمین شود.

وزارتخانه ورزش و جوانان رویکرد ورزشی دارد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان ظرف مدت 6 ماه از شکل‌گیری موظف بوده است تا شرح وظایف خود را تعیین کند که امیدواریم هر چه سریعتر این امر تحقق یابد؛ هم‌اکنون این وزارتخانه توان خود را در امور ورزش به کار بسته است و با سر و صداها و فشارهایی که حوزه‌های قهرمانی به این وزارتخانه می‌آورند، رویکرد فعلی آن تغییر یافته و بیشتر ماهیت ورزشی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه برخی به دنبال منافع مالی بیشتر به سمت ورزش سوق پیدا می‌کنند، ادامه داد: هم‌اکنون در حوزه ورزش افرادی هستند که می‌خواهند خود را مطرح کنند به همین دلیل فشار زیادی بر وزیر وارد می‌کنند اما این قیل و قال‌ها و سر و صداها در حوزه جوانان کمتر به نظر می‌رسد به همین دلیل توجه کمتری از سوی این وزارتخانه به حوزه جوانان می‌شود.

ترابی تصریح کرد: وزیر باید به برنامه‌های ارائه شده خود پایبند باشد نه اینکه به هر سمت که سر و صدای بیشتر است روی بیاورد چرا که با ادامه این روند از مدیریت وی این برداشت می‌شود که هر کس بیشتر هیاهو کند موفق‌تر است که این امر خود جای اشکال دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان داشت: وزارت ورزش و جوانان طفلی نوپا است که در حال تمرین راه رفتن است و در این راه نیاز به یاری و مدد بزرگترها دارد بنابراین تمامی مسئولان باید به جای برگزاری جلسات پی در پی، در راستای محقق شدن مطالبات جوانان زیر بال و پر این طفل را بگیرند تا سرمایه‌های اجتماعی کشورمان که نیروی توانمند جوان است به راحتی از دست نرود.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900718000567

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات