چهارشنبه 20 مهر 1390

چهاردهمین جشنواره شهید رجائی در بندرعباس برگزار می‌شود

• نوشته شده توسط: ramin h

با حضور معاون رئیس جمهور؛
چهاردهمین جشنواره شهید رجائی در بندرعباس برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان از برگزاری چهاردهمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان با حضور معاون توسعه سرمایه انسانی رئیس جمهور خبر داد.

خبرگزاری فارس: چهاردهمین جشنواره شهید رجائی در بندرعباس برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، پرویز سالاری عصر امروز در جلسه کارگروه تحول اداری استان گفت: این جشنواره شامل تقدیر از سه دستگاه برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی، سه دستگاه در شاخص‌های عمومی، سه دستگاه در شاخص‌های اختصاصی و یک دستگاه نمونه در جلب رضایت ارباب رجوع است.
وی افزود:‌ این جلسه 25 مهر ماه با حضور لطف الله فروزنده معاون توسعه سرمایه انسانی رئیس جمهور برگزار می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان ادامه داد: در این جشنواره عملکرد ادارات، سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی برتر استان در سال 89 در بخش‌های عمومی و اختصاصی اعلام می‌شود.  
همچنین در این جشنواره 10 دستگاه اجرایی برتر استان تقدیر می‌شوند و تنها تفاوت طرح امسال با سال‌های گذشته انتخاب یک تیم برگزیده  و موثر از بین واحدهای مستقر در ادارات به جای کارمند نمونه است.
سالاری هدف از برگزاری جشنواره را توسعه و ترویج فرهنگ عدالت‌گستری، ارتقای کارآمدی، بهره‌وری، پاسخگویی و شفافیت دستگاه‌های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه‌ها، تقویت وجدان کاری و روحیه ابتکار و کارآفرینی، ارائه خدمات بهتر و سریعتر به ارباب رجوع و تقدیر از دستگاه‌های برگزیده و واحدهای عملیاتی موثر در ادارات عنوان کرد.
وی توسعه دولت الکترونیک، ساماندهی نیروی انسانی و تکریم ارباب رجوع را از محورهای اساسی  انتخاب دستگاه‌های برتر در چهاردهمین جشنواره شهید رجایی بیان کرد.
انتهای پیام/ش30منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900720001272

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic