چهارشنبه 20 مهر 1390

امروزه بازیهای آمریکا در دنیا خریدار ندارد

• نوشته شده توسط: ramin h

سبحانی نیا در گفت‌و‌گو با فارس:
امروزه بازیهای آمریکا در دنیا خریدار ندارد

خبرگزاری فارس: عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اهداف سناریوی اتهام‌زنی آمریکا علیه ایران برای مردم کشورمان روشن است و این بازی‌های آمریکا امروزه در جهان خریدار ندارد.

خبرگزاری فارس: امروزه بازیهای آمریکا در دنیا خریدار ندارد

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به دورغ‌پردازی آمریکا مبنی بر دستگیری دو ایرانی به اتهام اقدامات ضدامنیتی در آمریکا، گفت: طرحی که آمریکا آن را دنبال می‌کند در راستای فضاسازی و انحراف افکارعمومی مردم آمریکاست.

وی افزود: پیام آمریکا در طرح این دروغ‌پردازی‌ها علیه ایران، این است که در مسائل امنیتی و داخلی خود کاملاً اشرافیت دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس، خاطرنشان کرد: آمریکا با این دروغ‌پرردازی‌ها سعی دارد اذهان عمومی را جلب کند تا فشار وارد شده به رژیم‌صهیونیستی در منطقه کاهش یابد.

نماینده مردم نیشابور در مجلس با اشاره به اینکه اتهام وارده به ایران از سوی آمریکا در راستای اختلاف‌افکنی میان کشورهای منطقه و اسلامی است، تصریح کرد: ملت ایران به سناریوهای این‌چنینی آمریکا آگاهند و می‌دانند دولت‌مردان این کشور همچون گذشته با ایران خصومت دارند.

عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد:‌ نماینده کشورمان در سازمان ملل متحد و وزارت امور خارجه این ادعای آمریکا را رد کرده‌اند، بنابراین اهدافی که با این سناریو دنبال می‌شود برای ملت ایران روشن است و این بازی‌های آمریکا امروزه در جهان خریدار ندارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ‌دستگاه دیپلماسی کشورمان با جدیت پیگیر این ماجراست و اهداف آمریکا را در طراحی این دروغ‌پردازی تبیین خواهد کرد.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900720001081

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic