پنجشنبه 21 مهر 1390

کاراته کای ایرانی: مدالم را به ورزشکاران زندانی بحرین تقدیم می‌کنم

• نوشته شده توسط: ramin h

/گزارش خبرنگار اعزامی فارس از مالزی/
کاراته کای ایرانی: مدالم را به ورزشکاران زندانی بحرین تقدیم می‌کنم

خبرگزاری فارس: عضو تیم کاراته زیر 21 سال ایران گفت:‌ مدال برنزم را به 50 ورزشکار بحرینی که در زندان‌های این کشور زندانی هستند تقدیم می‌ کنم.

خبرگزاری فارس: کاراته کای ایرانی: مدالم را به ورزشکاران زندانی بحرین تقدیم می‌کنم

مهران قربانعلی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به مالزی پس از کسب اولین مدال برنز کاروان کاراته تیم ملی ایران در بخش کاتا اظهار داشت: تمام تلاشم را برای کسب مدال انجام دادم. مسابقات جهانی در سطح بالایی قرار دارد و در رده زیر 21 سال همسطح بزرگسالان است. پنج شش ماه در اردو بودم و با تجربه‌ای که از مسابقه جهانی گذشته داشتم توانستم در رقابت‌های مالزی نیز به مدال برنز برسم.

وی افزود: بعد از مسابقات آسیایی تمام فکر و ذکرم به مسابقات جهانی بود. پس از اینکه مشخص شد رده زیر 21 سال در مسابقات جهانی برگزار می‌شود، 9 ماه به طور اختصاصی تمرین کردم و با وجود مصدومیتی که در این مدت گریبانم را گرفت اما آمده بودم تا در مالزی مدال جهانی کسب کنم.

قربانعلی‌پور در پاسخ به خبرنگار فارس درباره اینکه فاصله چندانی با مدال طلا نداشتی و چرا از کسب سکوی اول جهان باز ماندی، گفت: ناراحت هستم که فینال نرفتم اما خدا را شکر می‌کنم که برای اولین بار نماینده‌ای از ایران در رده سنی زیر 21 سال موفق به کسب مدال شد.

وی خاطرنشان کرد: از استادم علی‌نژاد تشکر می‌کنم و خانواده‌ام که در زمان اردو با سختی‌های فراوان به من کمک کرده‌اند. در این دوره فدراسیون با تدارک مناسب و یک هفته قبل از مسابقات برای حضور ما در مالزی انجام داد و این در روند کاری من مؤثر بود.

قربانعلی‌‌پور عنوان کرد: با توجه به اینکه اولین بار است که کسب این مدال در رده زیر 21 سال اتفاق می‌افتد و با صحبت‌های مقام معظم رهبری و جنبش بیداری در کشورهای اسلامی، مدالم را به 50 زندانی ورزشکار بحرینی که در زندان‌های این کشور حضور دارند تقدیم می‌‌کنم.
انتهای پیام/دمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900721000314

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic