پنجشنبه 21 مهر 1390

سوء استفاده از حقوق زنان راه دشمن برای مخدوش کردن چهره ایران است

• نوشته شده توسط: ramin h

مسئول مرکز آینده‌پژوهی و مطالعات راهبردی زنان در گفت‌وگو با فارس:
سوء استفاده از حقوق زنان راه دشمن برای مخدوش کردن چهره ایران است

خبرگزاری فارس: مسئول مرکز آینده‌پژوهی و مطالعات راهبردی زنان گفت: بعد از انواع مدل‌هایی که دشمن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی، سوء استفاده از بحث حقوق زن بهترین راه برای مخدوش نشان دادن چهره نظام دینی محسوب می‌شود.

خبرگزاری فارس: سوء استفاده از حقوق زنان راه دشمن برای مخدوش کردن چهره ایران است

معصومه حاج‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار زنان باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینکه‌ حقوق بشر از سوی غرب، دستاویزی شده تا غربی‌ها اهداف سیاسی خود را در کشورها پیاده کنند، اظهار داشت: به دلیل رویکرد‌های اصیل و نابی که بعد از انقلاب اسلامی از سوی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طرح و پیگیری شده است، بهترین جایگاه در حوزه مسائل زنان و احقاق حقوق آنها در کشور ما وجود دارد.

وی افزود: بهترین دلیل بر این مدعا، کثرت جمعیت زنانی است که همراه با امواج اسلام‌گرایی در دنیا، مشتاقانه به سوی دین مبین اسلام حرکت می‌کنند و به دین اسلام مشرف می‌شوند.

مسئول مرکز آینده‌پژوهی و مطالعات راهبردی زنان ادامه داد: به اذعان خود این زنان، در انقلاب اسلامی زنان از جایگاه و حقوقی برخوردارند که هویت زن با قرار گرفتن در چنین جایگاهی بازیافت می‌شود.

وی تأکید کرد: بعد از انواع مدل‌هایی که دشمن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی و سیاه جلوه دادن وجهه مثبت نطام جمهوری اسلامی پیگیری می‌کند، سوء استفاده از بحث حقوق زن بهترین راه برای مخدوش نشان دادن چهره نظام دینی محسوب می‌شود.

حاج‌حسینی با اشاره به اینکه فمینیست‌های داخل مانند خدیجه مقدم یا شهلا انتصاری عنوان می‌کنند که نظام‌های ایدئولوگ از اداره امور مردم ناتوان هستند، بیان کرد: می‌توان یکی از خدمات جریان‌های اپوزسیون‌ داخل برای خدمت به نظام غرب در جهت مخدوش جلوه دادن مبانی حکومت‌های دینی را سوء استفاده از مسئله حقوق زن دانست.

وی عنوان کرد: هدف آنها از این رویکرد این است که جلوی امواج اسلام‌گرایی که در دنیا بروز کرده است، گرفته شود؛ طبق آمار منتشر شده از سوی رسانه‌های غربی حدود 80 درصد از اسلام‌گرایان را زنان تشکیل می‌دهند.

این استاد دانشگاه با بیان اینکه 80 تا 85 درصد از اسلام‌گرایان انگلیس را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: در کشورهای غربی بیشترین آمار مشرفین به اسلام را زنان تشکیل می‌دهند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900721000212

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic