پنجشنبه 21 مهر 1390

اوباما پول های بلوکه شده مرا صرف محرومان معترض در وال استریت کند

• نوشته شده توسط: ramin h

عباس زاده مشکینی نفر نخست لیست تحریم در گفتگو با فارس:
اوباما پول های بلوکه شده مرا صرف محرومان معترض در وال استریت کند

خبرگزاری فارس: عباس‌زاده مشکینی با بیان اینکه افتخار می‌کنم اسمم در صدر لیست تحریم آمریکا و هم‌پیمانانش قرار گرفته‌ است، گفت: به اوباما و کامرون توصیه می‌کنم اگر در بانک های غربی اموالی به نام من هست ،آن را به نفع معترضین و قربانیان اقتصاد سرمایه‌داری در وال استریت و بورس لندن هزینه کنند.

خبرگزاری فارس: اوباما پول های بلوکه شده مرا صرف محرومان معترض در وال استریت کند

محمود عباس‌زاده مشکینی مدیرکل سابق سیاسی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در واکنش به انتشار اسامی برخی مسئولین ایران که از سوی اتحادیه اروپا تحریم شده اند، اظهار داشت: افتخار می‌کنم که نام بنده در لیست تحریمی شیطان بزرگ و هم‌پیمانانش قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه ذلت در دوستی با شیطان است، گفت: برخلاف دولتمردان غربی که به واسطه خوش خدمتی برای سرمایه داران کلان و صهیونیست ها در طول مدت خدمت ، ثروت انبوهی جمع میکنند،مسئولان جمهوری اسلامی ایران ، ساده زیستی و پاکدستی را افتخار می دانند.
وی افزود: اگر اروپایی ها و انگلیسی ها در بانک های خودشان اموالی به اسم بنده پیدا کردند به اوباما و کامرون توصیه می‌کنم آن اموال را در انگلیس و آمریکا به نفع معترضین و قربانیان اقتصاد سرمایه‌داری لیبرال که در وال‌استریت و بورس لندن تجمع کرده اند ، هزینه کنند.

مشکینی ادامه داد: بنده امشب قرار بود برای شرکت در اجلاس میثاق بین‌المللی حقوقی، مدنی و سیاسی عازم سوئیس شوم، لذا نمایندگان اتحادیه اروپا و آمریکا در اجلاس حقوق بشر و کنوانسیون رفع تبعیض در ژنو تاکنون دوبار منطق اسلامی ایرانی ملت ایران را از زبان بنده شنیده و رویکرد نمایندگان ملت‌های آزاده دنیا به منطق جمهوری اسلامی ایران را تجربه کرده‌اند.

وی در خاتمه تاکید کرد:‌ بر اساس ماهیت و سیاست‌های این دولت‌های مستکبر، بنده از قبل انتظار چنین بداخلاقی‌های غیر دموکراتیک و غیر منطقی را از سوی این غاصبان خانه دموکراسی داشتم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900721000299

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات