سه شنبه 26 مهر 1390

طراحی طولانی‌ترین روزنامه دیواری دانش‌آموزی جهان در نمایشگاه مطبوعات

• نوشته شده توسط: ramin h

دبیر بخش کودک و نوجوان نمایشگاه مطبوعات خبر داد
طراحی طولانی‌ترین روزنامه دیواری دانش‌آموزی جهان در نمایشگاه مطبوعات

خبرگزاری فارس: دبیر بخش کودک و نوجوان هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از طراحی و اجرای طولانی‌ترین روزنامه دیواری دانش‌آموزی جهان در نمایشگاه مطبوعات امسال خبر داد.

خبرگزاری فارس: طراحی طولانی‌ترین روزنامه دیواری دانش‌آموزی جهان در نمایشگاه مطبوعات

به گزارش خبرگزاری فارس، سیامک سرمدی با بیان این مطلب اظهار داشت: این روزنامه دیواری با مشارکت صدها نفر از دانش‌آموزان تهران و در یک حرکت نمادین به مناسبت برگزاری نمایشگاه مطبوعات تهیه می‌شود.

دبیر بخش کودک و نوجوان نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گسترش فرهنگ روزنامه‌نگاری در میان دانش‌آموزان، آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با رسانه، تقویت روحیه همکاری و کار گروهی در میان دانش‌آموزان و انجام یک حرکت نمادین را از اهداف طراحی و اجرای طولانی‌ترین روزنامه دیواری دانش‌آموزی جهان در نمایشگاه مطبوعات امسال عنوان کرد.

سرمدی طول طولانی‌ترین روزنامه دیواری دانش‌آموزی جهان که در نمایشگاه مطبوعات اجرا خواهد شد را یک کیلومتر عنوان کرد و گفت: این روزنامه دیواری در سالن کودک و نوجوان نمایشگاه مطبوعات و توسط دانش‌آموزان منطقه 15 آموزش و پرورش تهران طراحی و اجرا خواهد شد.

دبیر بخش کودک و نوجوان نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پیشتر از عرضه بن خرید مطبوعات به نشریات کودک و نوجوان در نمایشگاه امسال خبر داده بود.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از سوم تا دهم آبان ماه امسال در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900726001218

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات