سه شنبه 26 مهر 1390

قیام وال‌‌استریت قلب استکبار را نشانه گرفته است

• نوشته شده توسط: ramin h

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی تأکید شد؛
قیام وال‌‌استریت قلب استکبار را نشانه گرفته است

خبرگزاری فارس: در بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی آمده است: گسترش قیام وال‌استریت، همانطور که مقام معظم رهبری پیش بینی کردند، قلب استکبار جهانی یعنی آمریکا، انگلیس و دیگر کشورهای غربی را نشانه گرفته است.

خبرگزاری فارس: قیام وال‌‌استریت قلب استکبار را نشانه گرفته است

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در بیانیه‌ای در حمایت از قیام وال استریت و مجروحان آن قیام اعلام کرد: درحالی که موج جنبش اسلامی، دیکتاتورهای وابسته به آمریکا در منطقه را یکی پس از دیگری به کام نیستی می‌کشاند، گسترش این موج، همانطور که مقام معظم رهبری پیش‌بینی کردند، قلب استکبار جهانی یعنی آمریکا، انگلیس و دیگر کشورهای غربی را نشانه گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: در این شرایط مردم به ستوه آمده از نظام مافیایی و ویران کننده کاپیتالیسم، درقالب جنبش وال استریت اعتراضات فرو خورده خود را اعلام می‌کنند، با سرکوب خشونت آمیز و مشت آهنین نیروی پلیس آمریکا روبرو شده و در خیابانها مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند.

در این گزارش آمده است: سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن اعلام آمادگی جهت پذیرش و مداوای مجروحین قیام وال استریت؛ حمایت همه جانبه تمامی آزادیخواهان را از این قیام مردمی خواستار است.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900726001160

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات