سه شنبه 26 مهر 1390

اجرای بزرگ‌ترین قطعه لوله‌رانی فاضلاب کشور در تهران

• نوشته شده توسط: ramin h

اجرای بزرگ‌ترین قطعه لوله‌رانی فاضلاب کشور در تهران

خبرگزاری فارس:مدیر اجرای خطوط اصلی و تونل‌های انتقال شرکت فاضلاب تهران گفت:با پایان یافتن ساخت شفت‌ها و احداث دیوارهای حائل، عملیات اجرای بزرگترین قطعه لوله‌رانی فاضلاب کشور، اوایل آبان ماه از خیابان خواجه عبداله واقع در منطقه 3 شهرداری تهران آغاز می شود.

خبرگزاری فارس: اجرای بزرگ‌ترین قطعه لوله‌رانی فاضلاب کشور در تهران

به گزارش خبرگزاری فارس از آبفا ، مسعودرضا ثامنی با اعلام این خبر گفت: این محور به قطر 1800 میلی‌متر و طول 1100 متر، بزرگ‌ترین قطعه لوله‌رانی فاضلاب کشور محسوب می‌شود.
وی ادامه داد: در این طرح اجرای هفت شفت جهت استقرار دستگاه لوله‌رانی با ابعاد 5/7 و عمق متوسط 11 متر پیش‌بینی شده است؛ همچنین عبور و مرور در خیابان یادشده یک طرفه(غرب به شرق) می‌شود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر حفاری و حفاظت موقت همه شفت‌ها پایان یافته و اجرای دیواره‌‌های حائل نیز وارد مراحل نهایی شده است؛ همچنین میزان پیشرفت متوسط این شفت‌ها 80 درصد است و در حال حاضر دو شفت جهت استقرار دستگاه آماده شده است.
مدیر اجرای خطوط اصلی و تونل‌های انتقال شرکت فاضلاب تهران تصریح کرد: از ویژگی‌های عملیات اجرای این قطعه می‌توان به کم‌عرض بودن معبر، وجود تاًسیسات بویژه کابل‌های مخابراتی و مسکونی بودن منطقه اشاره کرد.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900726000552

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic