سه شنبه 26 مهر 1390

آرش معیریان «خانه کنار دریا» را اوایل آذر‌ماه جلوی دوربین می‌برد

• نوشته شده توسط: ramin h

سید‌محسن وزیری در گفت‌وگو با فارس؛
آرش معیریان «خانه کنار دریا» را اوایل آذر‌ماه جلوی دوربین می‌برد

خبرگزاری فارس: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خانه کنار دریا» از آماده شدن نسخه نهایی فیلمنامه این فیلم خبر داد و گفت: آرش معیریان «خانه کنار دریا» را اوایل‌ آذر‌ماه جلوی دوربین می‌برد.

آرش معیریان، کارگردان سینما
آرش معیریان، کارگردان سینما
-------------------------------

«سیدمحسن وزیری» تهیه‌کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درخصوص ساخت فیلم سینمایی «خانه کنار دریا» به کارگردانی آرش معیریان، اظهار داشت: «آرش معیریان» ساخت فیلم سینمایی «فیتیله و ماه پیشونی» را به اتمام رسانده و قرار است در آینده‌ا‌ی نزدیک در مورد این کار برنامه‌ریزی کنیم.
وی در ادامه افزود: «رضا قهرمانی» تا کنون سه بار فیلمنامه کار را بازنویسی کرده و در حال حاضر فیلمنامه نهایی پروژه آماده است.

وزیری ادامه داد: پیش‌تولید کار همچنان ادامه دارد و قرار است کار حدود دو ماه دیگر یعنی اوایل آذر‌ماه کلید بخورد.
این تهیه‌کننده در ادامه در مورد موضوع فیلم سینمایی «خانه کنار دریا» به فارس، گفت: این فیلم یک ملودرام اجتماعی با زمینه‌های حادثه‌ای و دلهره‌آور است که در شمال کشور و در کلبه‌ای در کنار دریا رخ می‌دهد. فیلمبرداری این فیلک در شهرستان نور انجام خواهد شد.
تهیه‌کننده دو فیلم قبلی «آرش معیریان» با نام‌های «شیر و عسل» و «ساعت شلوغی» در خاتمه افزود: داستان در حال حاضر دارای پنج شخصیت اصلی است که برای ایفای نقش یکی از شخصیت‌ها با شاهرخ استخری مذاکراتی داشته‌ایم اما هنوز قطعی نشده است.

عواملی که تاکنون حضورشان در این فیلم قطعی شده است، عبارتند از: «آرش معیریان» (کارگردان)، «سید محسن وزیری» (تهیه‌کننده)، «رضا قهرمانی» (نویسنده فیلمنامه)، «مجتبی رحیمی» (مدیر فیلمبرداری)، «صدابردار» ( بابک اخوان)، «مهرنوش الفتی» (طراح صحنه ولباس)، «مسعود افشار» (طراح گریم) و «سیدمحمدرضا وزیری» (مدیر تولید و مجری طرح).
انتهای پیام/ومنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900726000266

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic