تبلیغات
روزنامه - سفر هیئتی از حزب‌الله به روسیه برای اولین بار
پنجشنبه 28 مهر 1390

سفر هیئتی از حزب‌الله به روسیه برای اولین بار

• نوشته شده توسط: ramin h

سفر هیئتی از حزب‌الله به روسیه برای اولین بار

خبرگزاری فارس: هیئتی از فراکسیون وفاداری به مقاومت پارلمان لبنان، به دعوت پارلمانی روسیه به این کشور سفر کرد تا با برخی مقامات این کشور دیدار کند.

خبرگزاری فارس: سفر هیئتی از حزب‌الله به روسیه برای اولین بار

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه تلویزیونی المنار لبنان، هیئتی از حزب‌الله لبنان برای اولین بار به روسیه رفت تا در شرایط حساس کنونی با مقامات این کشور دیدار کند.

المنار اعلام کرد که هیئتی از فراکسیون وفاداری به مقاومت به ریاست محمد رعد از سران حزب‌الله، به دعوت پارلمان روسیه به این کشور رفت.

قرار است این سفر سه روزه باشد و در حالی که حسن فضل‌الله رئیس کمیسیون رسانه و ارتباطات پارلمان لبنان و نوار الساحلی عضو کمیته اداری و دادگستری پارلمان، رعد را همراهی می‌کنند، اعضای هیئت با نایب رئیس مجلس دومای روسیه دیدار کنند.

روزنامه السفیر لبنان با اشاره به این سفر، آن را در لحظه کنونی منطقه و بین‌الملل که شاهد تحولاتی گسترده است، دارای اهمیتی بالا دانست و اعلام کرد که در زمانیکه حزب‌الله از طرف آمریکا و رژیم صهیونیستی بشدت مورد حمله قرار می‌گیرد، این سفر که نخستین سفر هیئتی از حزب‌الله به روسیه است می‌تواند به درک بهتری از وضعیت و حقایق برای روس‌ها کمک کند.

انتهای پیام/.++منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900728000101

نظرات()