یکشنبه 1 آبان 1390

برگزاری بیش از 170 برنامه فرهنگی و هنری در تهران

• نوشته شده توسط: ramin h

هفته اول آبان اجرا می‌شود؛
برگزاری بیش از 170 برنامه فرهنگی و هنری در تهران

خبرگزاری فارس: بیش از 170 برنامه فرهنگی و هنری در هفته اول آبان در پایتخت اجرا می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری بیش از 170 برنامه فرهنگی و هنری در تهران

به گزارش خبرگزاری فارس، در هفته نخست آبان ماه 13 برنامه ادبی، 20 نمایشگاه، 5 نمایش سینمایی، 24 برنامه آموزشی، 57 نشست موضوعی، 5 برنامه ترکیبی، 21 برنامه گردشگری، 6 اجرای هنری، 2نمایش و 8 مسابقه از سوی مراکز فرهنگی هنری پایتخت اجرا می‌شود.
دو نشست پندها و پندارهای مثنوی روز دوم آبان ماه در فرهنگسرای ملل برگزار می‌شود. شب شعر شیدایی واژه‌ها، 5 آبان در فرهنگسرای سرو، کارگاه نقد و بررسی ترانه با حضور عبدالجبار کاکایی، 4 آبان در فرهنگسرای رازی و آموزش فن شعرنویسی، 3 آبان در فرهنگسرای انقلاب برگزار می‌شود.
نمایشگاه‌های پوستر فیلم تا 6 آبان در فرهنگسرای ملل، طراحی جلد از اول آبان به مدت 15 روز در فرهنگسرای ارسباران، نقاشی و خلاقیت کودکان آفتاب در فرهنگسرای آفتاب و کارگاه خوشنویسی و خطاطی با عنوان سفیر عشق، 3 آبان در فرهنگسرای معرفت از جمله برنامه‌های نمایشگاهی هفته جاری در مراکز فرهنگی هنری تهران است.
علاوه بر ادامه نمایشگاه دهمین دوسالانه ملی سفال معاصر ایران تا پایان آبان ماه در موزه هنرهای دینی امام علی(ع)، نمایشگاه آثار چاپ دستی با موضوع شاهنامه و نمایشگاه 40اثر حجمی از اول تا 15 آبان ماه در نگارخانه‌های فرهنگسرای گلستان و همچنین نمایشگاه رنگ آهنگ تا 5 آبان ماه در فرهنگسرای انقلاب برپا خواهد بود.
روز3 آبان در نشست این هفته سینما و اقتباس در فرهنگسرای ملل نمایش و نقد و بررسی فیلم سکوت بره‌ها انجام می‌شود. همچنین نمایش آرش و پسرک چوپان تا 15 آبان در این فرهنگسرا اجرا خواهد شد. نمایش عروسکی و موزیکال جنگلی‌ها نیز از اول آبان ماه به مدت بیست روز در سالن فرهنگسرای ابن سینا اجرا می‌شود.
کارگاه روش شناسی نقد سینما روز 3 آبان در فرهنگسرای ارسباران، کارگاه تئاتر و بازیگری، 2و 4 آبان در فرهنگسرای انقلاب و کارگاه داستان نویسی، 5 آبان ماه در کتابخانه دردار و همچنین در خانه فرهنگ دولت آباد برگزار می‌شود. کارگاه نقد و تحلیل سبک‌های عکاسی نیز روز دوم آبان در فرهنگسرای معرفت تشکیل می‌شود.
علاقمندان می توانند جهت دریافت فهرست کامل برنامه‌ها به پایگاه اینترنتیwww.farhangsara.ir مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات ویژه برنامه‌های هفته جاری و نشانی مراکز فرهنگی هنری شهر تهران با شماره 1837 تماس بگیرند.
انتهای پیام/امنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900801000777

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic