دوشنبه 2 آبان 1390

تخفیف 50 درصدی به ناشران در نمایشگاه بین المللی کتاب ابوظبی2012

• نوشته شده توسط: ramin h

تخفیف 50 درصدی به ناشران در نمایشگاه بین المللی کتاب ابوظبی2012

خبرگزاری فارس: دبیرخانه نمایشگاه بین‌المللی کتاب ابوظبی امسال برای حمایت از حضور ناشران و کتابفروشان عرب در این نمایشگاه تخفیف50 درصدی به ناشران علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه ارائه می‌دهد.

خبرگزاری فارس: تخفیف 50 درصدی به ناشران در نمایشگاه بین المللی کتاب ابوظبی2012

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری امارات، دبیرخانه نمایشگاه بین‌المللی نمایشگاه کتاب ابوظبی از ناشران، کتابفروشان و توزیع کنندگان عرب خواست تا در دوره بعدی این نمایشگاه از تخفیف‌های 50 درصدی برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب ابوظبی 2012 استفاده کنند.
این تخفیف‌ها که از سوی اداره فرهنگ و میراث ابوظبی و با همکاری دبیرخانه این نمایشگاه به ناشران عرب ارائه می‌شود برای حمایت از حضور گسترده ناشران عرب در این نمایشگاه بین‌المللی است.

نمایشگاه بین‌المللی کتاب ابوظبی یکی از بزرگترین رویدادهای ادبی و فرهنگی در کشورهای عربی منطقه است که هر سال با حضور ناشران عرب و خارجی از سراسر جهان برگزار می‌شود.
سال گذشته این نمایشگاه با حضور 58 کشور و عرضه آثار ادبی و غیرادبی جهان در 875 غرفه به ارائه برترین آثار منتخب ادبی و غیرادبی جهان به زبان‌های مختلف عربی، انگلیسی، فرانسه و آلمانی پرداخت.

به گفته «جاما الاقباسی» مدیر نمایشگاه بین‌المللی ابوظبی، این نمایشگاه تا امروز یکی از برترین نمایشگاه‌های جهان عرب بوده است زیرا توانسته در جذب مخاطبان و در جذب ناشران عرب از سراسر جهان موفق عمل کند. از این رو ارائه تخفیف‌های 50 درصدی برای حضور فعال‌تر ناشران عرب و کتابفروشان به نظر می‌رسد رونق این نمایشگاه بین‌المللی را بیشتر کند و فرصت کم نظیری را برای ناشران و کتابفروشان فراهم کند تا آنها بتوانند از این فرصت برای ارائه محصولات فرهنگی خودبهره ببرند.

در نمایشگاه کتاب ابوظبی علاوه بر عرضه کتاب‌های ادبی و غیرادبی برای گروه سنی بزرگسال در سالهای گذشته بخشی ویژه آثار کودک و نوجوان راه اندازی شده و به تازگی غرفه هایی ویژه برای ناشران الکترونیک در سراسر جهان نیز در این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
این نمایشگاه دوره بعدی خود را در سال 2012 با ارائه تخفیف 50 درصدی به ناشران، کتابفروشان و توزیع کنندگان عرب برگزار خواهد کرد.
این طرح به منظور حمایت گسترده از ناشران عرب در ابوظبی اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/ومنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900802000354

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات