دوشنبه 2 آبان 1390

میرعمادیان: حتما محمدی دلایلی دارد که گلایه کرده است

• نوشته شده توسط: ramin h

بدون اتحاد و همدلی در المپیک ضربه می‌خوریم
میرعمادیان: حتما محمدی دلایلی دارد که گلایه کرده است

خبرگزاری فارس: مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: من دقیقا علت گلایه سرمربی تیم ملی را نمی‌دانم، اما حتما دلایلی دارد که این صحبت را مطرح کرده است.

خبرگزاری فارس: میرعمادیان: حتما محمدی دلایلی دارد که گلایه کرده است

مصطفی میرعمادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره حضور سایپای تنکابن در لیگ برتر کشتی آزاد عنوان کرد: نفرات خوبی را به خدمت گرفته‌ایم و یکی از مدعیان و شگفتی‌سازان لیگ خواهیم بود. کارهای لازم را انجام داده‌ایم و به زودی تمرینات را شروع خواهیم کرد.

وی با اشاره به موفقیت تیم ملی در مسابقات جهانی کشتی آزاد گفت: اعضای تیم ما دقیقا مانند تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های قهرمانی جهان متحد و همدل هستند. هر زمان بخواهیم افتخارات را به نام خودمان ثبت کنیم شکست خورده‌ایم. این موفقیت مختص به شخص خاصی نیست و همه از جمله مربیان سازنده کشتی در آن سهیم بوده‌اند و ما تنها به عنوان نماینده آنها در تیم ملی حضور داشتیم.

مربی تیم ملی کشتی آزاد افزود: زحمات فدراسیون کشتی هم که این بستر را آماده کرد، موثر بود. اگر بخواهد این اتحاد و همدلی از بین برود مطمئن باشید در المپیک ضربه خواهیم خورد.

میرعمادیان درباره گلایه غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی درباره تبعیض بین کشتی آزاد و فرنگی عنوان کرد: من دقیق موضوع را نمی‌دانم، اما حتما دلایلی دارد که این صحبت را مطرح کرده است. زمانی‌که ما در اردوها بودیم شرایط خوب بود، اما اگر اتفاقی افتاده است من مطلع نیستم.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون تمام بسترها را برای موففیت کشتی فراهم کرده است. این موفقیت حاصل یک کار تیمی بود و افتخاری است برای تمام کسانی‌که داخل و یا کنار این تیم بوده‌اند. این اتحاد و نزدیکی می‌تواند در تداوم این موفقیت موثر باشد.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900802000219

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات