سه شنبه 3 آبان 1390

جریان انحرافی خواهان حضور افراد "ناهماهنگ با انقلاب" در مجلس است

• نوشته شده توسط: ramin h

برادر احمدی‌‌نژاد در گفت‌وگو با فارس:
جریان انحرافی خواهان حضور افراد "ناهماهنگ با انقلاب" در مجلس است

خبرگزاری فارس: دبیر سابق کمیته دائمی پدافند غیرعامل گفت: جریان انحرافی خواهان حضور افراد "ناهماهنگ با انقلاب" در مجلس است.

خبرگزاری فارس: جریان انحرافی خواهان حضور افراد "ناهماهنگ با انقلاب" در مجلس است

داوود احمدی‌نژاد دبیر سابق کمیته دائمی پدافند غیرعامل در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، درباره جریان انحرافی و نحوه ورود آن به انتخابات آتی اظهار داشت: جریان انحرافی ریشه در نفاق دارد و هیچ عرق و علاقه‌ای به نظام و اساسا اسلام ندارند چه برسد به مسئولان نظام و ولایت فقیه.

وی ادامه داد: ما باید بدانیم که این‌ها در مسیر اسلام، انقلاب و خدا و پیغمبر نیستند بلکه به دنبال شاهنشاهی هستند.

احمدی‌نژاد یادآور شد: جریان انحرافی از دیرباز سازماندهی شده است برای اینکه انقلاب را در اختیار بگیرد چرا که در حوزه اقتصاد یک حلقه اقتصادی نظام درست کرده‌اند و در موضوع سیاست و فرهنگ نیز همین حلقه‌ها را تشکیل داده‌اند.

وی افزود: جریان انحرافی می‌خواهد انتخابات را طوری سازماندهی کند که افرادی به مجلس بروند که با فرهنگ انقلاب و با همه چیز انقلاب هماهنگ نباشند و مسیری جدا از انقلاب و قانون در دست بگیرند.

احمدی‌نژاد تأکید کرد: جریان انحرافی به دنبال آن است که آب را گل‌آلود کند تا ماهی از این آب بگیرد. برای همین است که هر چند صباحی وارد می شوند و حرف‌های بی سر و تهی می زنند تا جامعه را با چالش مواجه کنند.

وی با اشاره به اینکه وجود جریان انحرافی را قبل از تنفیذ اولیه رئیس جمهور می‌دانستند گفت: اصلاح‌طلبان و جریان انحرافی از قبل برای انتخابات آتی ادغام و سازماندهی شده‌اند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900803000201

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات