پنجشنبه 5 آبان 1390

توزیع 100 میلیون تومان بن خرید در دومین روز نمایشگاه مطبوعات

• نوشته شده توسط: ramin h

مدیر‌کل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد در گفت‌وگو با فارس خبر داد
توزیع 100 میلیون تومان بن خرید در دومین روز نمایشگاه مطبوعات

خبرگزاری فارس: مدیر‌کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از توزیع 100 میلیون تومان بن‌کارت خرید رایگان در دومین روز از برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها خبر داد.

خبرگزاری فارس: توزیع 100 میلیون تومان بن خرید در دومین روز نمایشگاه مطبوعات

پدرام پاک‌آیین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار داشت: در دومین روز از برگزاری هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها 100 میلیون تومان بن در بین بازدیدکنندگان مختلف نمایشگاه اعم از دانشجویان، طلاب، دانش‌آموزان و عموم مردم توزیع شد.

وی خاطر‌نشان کرد: بن‌های توزیع شده پس از اتمام زمان نمایشگاه با غرفه‌داران تسویه خواهد شد و غرفه‌داران با تحویل این بن‌ها وجوه آن را دریافت خواهند کرد.

پاک‌آیین تصریح کرد: این بن‌ها در خارج از نمایشگاه مطبوعات اعتباری ندارد و خرید اقلام غیر‌مطبوعاتی نیز با این بن‌ها ممنوع است.

اعتبار 500 میلیون تومانی برای توزیع بن‌کات خرید

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مجموعا 500 میلیون تومان اعتبار برای توزیع بن‌کارت‌های رایگان خرید در نمایشگاه امسال در نظر گرفته شده است، متذکر شد: اگر اعتباری که برای بن‌کارت‌ها در نظر گرفته شده است تا پیش از پایان نمایشگاه به اتمام برسد، امکان افزایش اعتبار و توزیع مجدد بن‌کارت‌های خرید وجود دارد.

اختصاص 50 هزار تومان بن‌کارت خرید برای اعضای هیئت‌ علمی

وی افزود: امسال برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها 50 هزار تومان بن‌کارت خرید رایگان در نظر گرفته شده است و برای خبرنگاران و طلاب مبلغ 20 هزار تومان بن‌کارت خرید رایگان اختصاص یافته است.

پاک‌آیین یادآور شد: عموم مردم نیز می‌توانند تا سقف 10 هزار تومان از بن‌کارت‌های خرید بهره‌مند شوند که البته برای هر 5 هزار تومان بن خرید باید مبلغ یک هزار تومان پرداخت کنند.

مدیر‌کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر‌نشان کرد:‌ برای دانش‌آموزان مدارس نیز با هماهنگی‌هایی که از طریق مدیران مدارس انجام می‌شود بن‌کارت رایگان خرید به مبلغ 10 هزار تومان برای هر دانش‌آموز در نظر گرفته شده است؛ رؤسای مناطق آموزش و پرورش و یا مدیران مدارس می‌توانند برای بهره‌مندی دانش‌‌آموزان خود از این بن‌ها با ستاد اجرایی نمایشگاه مکاتبه کنند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900805000848

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic