پنجشنبه 5 آبان 1390

بزرگراه چهار خطه کنارگذر ماهشهر را دو ساله می‌سازیم

• نوشته شده توسط: ramin h

معاون وزیر راه و شهرسازی:
بزرگراه چهار خطه کنارگذر ماهشهر را دو ساله می‌سازیم

خبرگزاری فارس: معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بیان اینکه با احداث بزرگراه چهار خطه کنارگذر ماهشهر شبکه بزرگراهی در حاشیه خلیج فارس در استان خوزستان تکمیل می‌شود، گفت: امیدواریم ظرف 2 سال آینده شاهد بهره‌برداری از این کنارگذر باشیم.

خبرگزاری فارس: بزرگراه چهار خطه کنارگذر ماهشهر  را دو ساله می‌سازیم

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، روز گذشته کلنگ آغاز عملیات اجرایی بزرگراه 4 خطه کنارگذر ماهشهر با حضور مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه، نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از معاونان و مدیران شرکت و مسئولان و مقامات محلی برگزار شد.
‌معاون وزیر راه و شهرسازی در این مراسم احداث بزرگراه 4 خطه کنارگذر ماهشهر را زمینه ساز اتصال شرق و غرب شهر ماهشهر به بزرگراه‌های آبادان و هندیجان عنوان کرد و گفت: عملیات اجرایی این کنارگذر به طول 28 کیلومتر از سه ماه پیش آغاز شده و تاکنون نیز پیشرفت هایی داشته است و امروز شاهد کلنگ زنی این پروژه به طور رسمی هستیم.
احمد صادقی افزود: با بهره برداری از این پروژه، مسیر آبادان-ماهشهر-هندیجان به طور کامل در قالب شبکه بزرگراهی و به صورت 4 خطه در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه همچنین احداث کنارگذر ماهشهر را موجب تکمیل شبکه بزرگراهی در حاشیه خلیج فارس در استان خوزستان دانست و اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال آغاز شده و امیدواریم ظرف 2 سال آینده شاهد بهره برداری از این کنارگذر باشیم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900805000400

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات