پنجشنبه 5 آبان 1390

فروش بلیت قطارهای 11 آبان تا 10 آذر از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود

• نوشته شده توسط: ramin h

فروش بلیت قطارهای 11 آبان تا 10 آذر از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود

خبرگزاری فارس: مرحله دوم فروش بلیت قطارهای مسافری داخلی برای فصل پاییز، ساعت 8:30 شنبه 7 آبان ماه سال جاری از طریق سیستم فروش بلیت ( Online2 ) شرکت قطارهای مسافری رجاء آغاز می‌شود.

خبرگزاری فارس: فروش بلیت قطارهای 11 آبان تا 10 آذر از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت قطارهای مسافری رجاء با اعلام این خبر افزود: بلیت قطارهای مسافری حدفاصل تاریخ‌های 11 آبان تا 10 آذر ماه سال1390، با فروش بلیت قطارهای داخلی در روز شنبه آغاز می‌شود.
بلیت قطارهای بین‌المللی ( ترکیه و سوریه ) حدفاصل تاریخ‌های اعلام شده فوق نیز ساعت 8:30 روز یکشنبه 8 آبان ماه از طریق مراکز فروش بلیت قطار عرضه می‌شود.
روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت رجاء از خریداران بلیت قطار درخواست کرد، بعد از گرفتن بلیت از اپراتور فروش بلافاصله مندرجات آن را اعم از نام و نام خانوادگی، مبدأ و مقصد، تاریخ و ساعت حرکت را به دقت بازنگری کرده و هرگونه مغایرت را به اپراتور اعلام کنند.
فروش بلیت قطارهای مسافری طبق سنوات گذشته به طور یکپارچه و یکسان از طریق دفاتر فروش و سایت اینترنتی شرکت رجاء صورت می‌گیرد.
در فروش یکپارچه بلیت قطار، هر گونه موجودی بلیتی که در تمامی نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور وجود داشته باشد در سیستم اینترنتی فروش نیز قابل مشاهده است.
هموطنان ‌جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت و موجودی بلیت می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با تلفن 139 تماس گرفته یا به پایگاه اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.
شماره پیامک 3000139 شرکت رجاء نیز آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطار است.
بنابراین گزارش پیش از این با برنامه‌ریزی و اعلام فصلی حرکت قطارهای مسافری، به منظور ایجاد فرصت کافی برای برنامه‌ریزی سفر و خرید بلیت قطار توسط متقاضیان سفر با حمل و نقل ریلی مسافری، فروش بلیت قطارهای مسافری از سوی شرکت قطارهای مسافری رجاء به صورت ماهانه و با فاصله زمانی مشخص انجام می‌شد.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900805000399

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic