جمعه 6 آبان 1390

عدم انتشار زندگی‌نامه شیخ صفی اردبیلی از سوی انجمن قلم

• نوشته شده توسط: ramin h

مجتبی حبیبی در غرفه فارس عنوان کرد:
عدم انتشار زندگی‌نامه شیخ صفی اردبیلی از سوی انجمن قلم

خبرگزاری فارس: یک نویسنده گفت: چند سال پیش نگارش کتاب "غنی‌ترین فقیر" با موضوع زندگی شیخ صفی اردبیلی به پایان رسید اما تاکنون انجمن قلم آن را منتشر نکرده است.

خبرگزاری فارس: عدم انتشار زندگی‌نامه شیخ صفی اردبیلی از سوی انجمن قلم

مجتبی حبیبی، نویسنده ادبیات بزرگسالان با  حضور در غرفه خبرگزاری فارس در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در خصوص این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه امسال مطبوعات و خبرگزاری‌ها، منسجم و قابل استفاده برای عموم بازدید کنندگان برگزار شد.

وی با بیان اینکه ایجاد و برگزاری میزگردها در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها باعث توجه کارشناسان و پژوهشگران به این نمایشگاه شده است، اضافه کرد: نمایشگاه مطبوعات در سال‌های گذشته تحت الشعاع نمایشگاه بین‌المللی کتاب قرار گرفته بود اما در 2 سال آینده و امسال نمایشگاه مطبوعات با ویژگی خوبی برپا شد.

حبیبی در خصوص اثر زیر چاپ خود، بیان کرد: چند سال پیش نگارش کتاب "غنی‌ترین فقیر" به اتمام رسید و آن را برای چاپ و انتشار به انجمن قلم سپردم.

وی با بیان اینکه این اثر به صورت داستانی به زندگی "شیخ صفی اردبیلی" می‌پردازد، ادامه داد: دلیل عدم انتشار این اثر تاکنون از سوی انجمن قلم به بنده اعلام نشده است.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900806000143

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic