جمعه 6 آبان 1390

پیشنهاد ترور مقامات کشورمان نشان داد منشاء تروریسم در دنیا آمریکاست

• نوشته شده توسط: ramin h

جلالی در گفت‌وگو با فارس:
پیشنهاد ترور مقامات کشورمان نشان داد منشاء تروریسم در دنیا آمریکاست

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یشنهاد ترور مقامات کشورمان نشان داد نشان می‌دهد که منشأ تروریسم و به خصوص تروریسم دولتی، خود ایالات متحده آمریکاست.

خبرگزاری فارس: پیشنهاد ترور مقامات کشورمان نشان داد منشاء تروریسم در دنیا آمریکاست

کاظم جلالی طراحی سایت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در خصوص پیشنهاد مقامات نظامی آمریکا برای ترور مسئولین سیاسی و نظامی کشورمان گفت: این موضوع نشان می‌دهد که منشأ تروریسم و به خصوص تروریسم دولتی، خود ایالات متحده آمریکاست.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها هم به تروریستها کمک می‌کنند و هم خودشان برخی طراحی‌های ترور را انجام می‌دهند که این موضوع با ادعاهای مقامات آمریکایی در مورد حقوق بشر و حاکمیت کشورها منافات دارد.
مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این رویکرد آمریکا را عملاً نشانگر غیرانسانی بودن نگاه رهبران و مسئولین ایالات متحده دانست و خاطرنشان کرد: آنها باید بدانند که اگر قرار بود ترور در مورد ایران جواب داده و مقامات ما را مرعوب کند، آن حجم کثیر ترورها که در اوایل انقلاب شاهد آن بودیم باید مردم ایران و مسئولین را به عقب‌نشینی وامی داشت.
جلالی یادآور شد: همانطور که امام (ره)  فرمودند ما با شهادت زنده هستیم و این ترورها نمی‌تواند روی اراده مردم و مسئولین تصمیم گذار باشد.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900806000459

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات