جمعه 6 آبان 1390

شجاعی مهر: «سیمای خانواده» از فردا با دکور جدید روی آنتن می رود

• نوشته شده توسط: ramin h

در گفت وگو با فارس عنوان شد؛
شجاعی مهر: «سیمای خانواده» از فردا با دکور جدید روی آنتن می رود

خبرگزاری فارس: مجری برنامه «سیمای خانواده» از تغییر دکور، موضوعات و شکل اجرا در سری جدید این برنامه خبر داد.

خبرگزاری فارس: شجاعی مهر: «سیمای خانواده» از فردا با دکور جدید روی آنتن می رود

هرمز شجاعی مهر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: من کارم را با برنامه خانواده رادیو حدود 26 سال پیش آغاز کردم و بعد از 10 سال به تلویزیون آمدم. الان هم حدود 16 سال است که برنامه خانواده تلویزیون را اجرا می کنم.
وی درباره مهم ترین شاخص اجرایش در تلویزیون که بتواند مخاطب را طی سالها نگه دارد، عنوان داشت: اگر یک مجری در کار خود صداقت داشته باشد و قلب و زبانش یکی باشد، از زبان مردم مسائل و مشکلاتش را بیان کند حتما در رسانه موفق خواهد بود. من هم تلاش کردم با زبان مردم مشکلاتشان را بیان کنم و از آنها حرف بزنم.
وی درباره آنچه که مجریان جدید باید در دستور کار خود قرار بدهند نیز اظهار داشت: اولین چیزی که ما به شدت به آن نیاز داریم، علم و آگاهی است و مجریان ما باید هویت خود را درست شکل بدهند، شخصیت این کار را پیدا کنند تا بتوانند در کارشان موفق باشند.صدای خوب و اجرای خوب در طول زمان بدست می آید ولی آنچه که مهم است این است که معرفت، دانش و کمال خود را بالا ببریم و با مردم نزدیک تر باشیم که شرایط موفقیت در جامعه است.
وی درباره تفاوت اجرایش در شبکه جهانی جام جم و شبکه یک سیما تصریح کرد: اجرایم خیلی فرق نمی کند، طبیعی است که یادآوری کشور و آداب و رسوم برای ایرانیانی که دور از ایران هستند، شاید در برنامه بیشتر باشد ولی شکل اجرایم تفاوتی نمی کند.
شجاعی مهر درباره آخرین تحولات برنامه سیمای خانواده نیز گفت: این برنامه به تهیه کنندگی آقای بدری از روز شنبه با دکوراسیون جدید می آید. دکوراسیون سیمای خانوداه، شکل اجرا و موضوعات و دکوراسیون کاملا عوض می شود.من به همراه خانم قهرمانی و خانم کائینی برنامه را اجرا می کنیم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900806000511

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات