جمعه 6 آبان 1390

این سخنان بی‌ربط‌ترین حرفی است که امسال شنیدم/دولتمردان آمریکا منفورند

• نوشته شده توسط: ramin h

واکنش عضو فراکسیون اقلیت مجلس به سخنان اخیر کلینتون/
این سخنان بی‌ربط‌ترین حرفی است که امسال شنیدم/دولتمردان آمریکا منفورند

خبرگزاری فارس: عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه دولتمردان آمریکا در جهان منفورند، افزود: سخنان اخیر کلینتون بی‌ربط‌ترین حرفی است که امسال شنیدم.

خبرگزاری فارس: این سخنان بی‌ربط‌ترین حرفی است که امسال شنیدم/دولتمردان آمریکا منفورند

محمدرضا خباز نماینده مردم کاشمر و عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در پاسخ به سؤال خبرنگار این خبرگزاری در خصوص اظهارات اخیر کیلنتون مبنی بر انجام اقدام مسلحانه توسط فرقه سبز بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: بی‌ربط‌ترین حرفی که امسال شنیده‌ام، همین حرف کلینتون است.

وی افزود: کلینتون جایگاهی ندارد که برخی حرفها را مطرح کند و برای ما تعیین و تکلیف نماید.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس با بیان اینکه آمریکا امروز منفورترین دولتمردان را در روی زمین دارد، اظهار داشت: کسی که خودش منفورترین آدم‌ها را دارد نمی‌تواند در مورد کشور دیگری تعیین تکلیف کند.

خباز همچنین گفت: آمریکایی‌ها قصد دارند که ایران و لیبی را کنار هم قرار دهند ولی باید بدانند که کاملاً در اشتباه هستند چرا که در لیبی یک دیکتاتور با کودتا به روی کار آمده و 42 سال بر مردم دیکتاتوری کرده است ولی در جمهوری اسلامی ایران 32 سال است که انقلاب اسلامی رخ داده و مردم با رأی و نظر خود نظام را اداره می‌کنند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900806000472

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic