شنبه 7 آبان 1390

دولت آمریکا مشغول مقابله وحشیانه با جنبش وال‌استریت است

• نوشته شده توسط: ramin h

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان؛
دولت آمریکا مشغول مقابله وحشیانه با جنبش وال‌استریت است

خبرگزاری فارس: سازمان بسیج حقوقدانان در بیانیه‌ای تاکید کرد: امروز جنبش وال استریت جلوه‌ای از مبارزه 99 درصدی مردم آمریکا است که نیروهای یک درصدی و سرکوبگر دولت آمریکا مشغول مقابله وحشیانه با مردم شده‌اند.

خبرگزاری فارس: دولت آمریکا مشغول مقابله وحشیانه با جنبش وال‌استریت است

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج حقوقدانان در خصوص جنش وال استریت بیانیه‌ای صادر کرد، که در آن آمده است: در حالیکه این روزها شاهد گسترش روزافزون اندیشه انقلاب اسلامی در بین ملل مستضعف و آزادی‌خواه به ویژه در کشورهای مصر، تونس و یمن و... هستیم، خدا را شاکریم که این روحیه انقلابی و ظلم‌ستیزانه رفته رفته در جای جای جهان در حال رویت است. این مسیر امروز در بین محرومین آمریکا نمود ویژه‌ای پیدا کرده و وال استریت به خبر روز تمامی رسانه‌های جهان تبدیل شده است.

این بیانیه می‌افزاید: امروز جنبش وال استریت جلوه‌ای از مبارزه 99 درصدی مردم آمریکا است که نیروهای یک درصدی و سرکوبگر دولت آمریکا مشغول مقابله وحشیانه با مردم شده‌اند. البته این تلاش شیطان بزرگ در جهت سرکوب این جنبش تنها منحصر به شرایط امروز در وال استریت نیست بلکه دشمنان آزادی و حقیقت و مدعیان ظاهری حقوق بشر در تمامی دوران زندگی بشر هر زمان که طالبین عدالت در جبهه‌های حق علیه باطل حاضر و به پیروزی‌های غرور‌آفرین نزدیک می‌شدند با احساس خطر از بین رفتن خود، دست به اقدامات سرکوبگرانه می‌زدند.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: این ترفندها همانطور که در تمامی اعصار تاریخ ناکام مانده است امروز نیز به فضل الهی ناکام خواهد ماند و در پایان، حاصلی جز رسوایی روزافزون برای عوامل ظلم و جور و استکبار غرب در بر نخواهد داشت.
 
در پایان این بیانیه آمده است: لذا در این راستا سازمان بسیج حقوقدانان ضمن توجه خاص به جنبش 99 درصدی وال استریت رسما اعتراض و انزجار خود را نسبت به فعالیت‌های ددمنشانه استکبار جهانی و هم پیمانانش که برخلاف تمامی موازین حقوق بین‌المللی از جمله اعلامیه جهانی حقوق بشر و کنوانسیون‌های بین‌المللی ذیربط عمل می‌کنند، اعلام می‌دارند و قویا از نهادهای مرتبط با حقوق بشر در سراسر دنیا درخواست مقابله و مواجهه جدی با این گونه حرکات غیرانسانی را دارد. باشد که به فضل الهی در آینده‌ای نه چندان دور شاهد فروپاشی جبهه متحد زر و زور و تزویر استکبار جهانی و نیز محو کامل رژیم غاصب صهیونیستی باشیم.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900807000902

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic