دوشنبه 16 آبان 1390

یادمان شهدای گمنام سومار به یاد سفیر امام حسین(ع) ساخته می‌شود

• نوشته شده توسط: ramin h

سردار باقرزاده:
یادمان شهدای گمنام سومار به یاد سفیر امام حسین(ع) ساخته می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: یادمان شهدای گمنام سومار که در عملیات مسلم‌ بن عقیل به شهادت رسیدند به یاد مظلومیت و غربت سفیر امام حسین (ع) ساخته می‌شود.

خبرگزاری فارس: یادمان شهدای گمنام سومار به یاد سفیر امام حسین(ع) ساخته می‌شود

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»‌ اعزامی به استان کرمانشاه، سردار سیدمحمد باقرزاده در مراسم تشییع و تدوین دو شهید گمنام که روز گذشته همزمان با روز عرفه و سالروز شهادت حضرت مسلم‌ بن عقیل برگزار شد، اظهار داشت: شهدای گمنامی که امروز در این نقطه به خاک سپرده شدند در همین منطقه عملیاتی به یاد مسلم بن عقیل جنگیدند لذا برای زنده نگه داشتن این رشادت‌ها در نزد راهیان نور این شهدا در این منطقه به خاک سپرده شدند.

وی ادامه داد: مناطق عملیاتی عطر و بوی خاص خودش را دارد. اینجا با یاد مسلم بن عقیل مزین شده است. لذا یادمان این شهدا به یاد مظلومیت و غربت سفیر امام حسین (ع)‌ در کوچه‌های کوفه در این مکان ساخته می‌شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خاطرنشان کرد: این نکته را باید همیشه به یاد داشته باشیم که در مناطق عملیاتی راز و رمزهایی نهفته است و امروز کسانی که برای تشییع شهدا و حضور در مراسم دعای عرفه به اینجا آمده‌اند با شهدا تجدید میثاق کردند و امیدواریم با توشه کامل بازگردند.

انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900816000001

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات