پنجشنبه 19 آبان 1390

برگزاری طرح غربالگری کودکان در باقرشهر

• نوشته شده توسط: ramin h

به مدت 45 روز صورت می‌گیرد؛
برگزاری طرح غربالگری کودکان در باقرشهر

خبرگزاری فارس: طرح غربالگری نابینائی و کم بینائی کودکان توسط موسسه جلوه مهر آفرین در باقرشهر اجرا می‌شود.

خبرگزاری فارس: برگزاری طرح غربالگری کودکان در باقرشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، واحد سلامت شهرداری باقرشهر با همکاری موسسه جلوه مهر آفرین به منظور ارتقای سطح سلامت و بهداشت کودکان، طرح غربالگری نابینائی و کم بینائی کودکان سنین زیر شش سال شهرستان ری را در باقرشهر برگزار می‌کند.
مسئول سلامت شهرداری باقرشهر در این ارتباط رد گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران خاطرنشان کرد: پیرو انعقاد تفاهم‌نامه بهزیستی شهرستان ری با موسسه جلوه مهر آفرین، مبنی بر همکاری کلیه نهادها و ارگان‌ها با موسسه جلوه مهر آفرین و اجرای طرح به صورت فراگیر در کلیه مساجد، پایگاه‌های بسیج و مراکز بهداشتی، واحد سلامت شهرداری باقرشهر نیز این طرح فوق را از 18  آبان به مدت 45 روز در فرهنگسراهای عطر نرگس، استاد شهریار و خانه فرهنگ آفتاب اجرا می‌کند.
اصغر قنبری در ادامه عنوان کرد: شهروندان باقرشهری می‌توانند برای بهره‌مندی از تسهیلات این طرح با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه از ساعت 9 صبح تا 15 عصر به مراکز ذکر شده مراجعه کنند. 
وی تاکید کرد:در این طرح کودکان 3 تا 6 سال معاینه می‌شوند. 
مسئول سلامت شهرداری باقرشهر در پایان از شهروندان باقرشهری که فرزندان ایشان دارای شرایط ذکر شده هستند دعوت می‌شود به مراکز اشاره شده مراجعه کنند.
انتهای پیام/خ30منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900818001279

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic