پنجشنبه 19 آبان 1390

سجادی عازم پاریس می‌شود؛ پخش مستقیم مسابقات از سیما

• نوشته شده توسط: ramin h

/مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان – پاریس/
سجادی عازم پاریس می‌شود؛ پخش مستقیم مسابقات از سیما

خبرگزاری فارس: معاون ورزش وزارت ورزش و جوانان روز شنبه برای تماشای رقابت وزنه برداران کشورمان در رقابت‌های جهانی پاریس به فرانسه سفر خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: سجادی عازم پاریس می‌شود؛ پخش مستقیم مسابقات از سیما

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» حمید سجادی، معاون ورزش وزارت ورزش و جوانان برای ایجاد انگیزه بین ملی‌پوشان وزنه برداری کشورمان و همچنین تماشای رقابت‌ها شنبه عازم پاریس می‌شود.

محمد عباسی، وزیر ورزش وجوانان نیز با هماهنگی‌های به عمل آمده قصد دارد در مراسم استقبال از تیم ملی وزنه برداری، بامداد سه شنبه 24 آبان‌ماه در فرودگاه امام خمینی (ره ) حاضر شود که به همین منظور داراب ریاحی، نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری عصر پنجشنبه (امروز) به تهران باز خواهد گشت تا هماهنگی‌های لازم را جهت بازگشت تیم ملی از مسابقات جهانی پاریس انجام دهد.

هفتادونهمین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان یکشنبه شب آینده با انجام رقابت‌های دسته فوق سنگین به پایان خواهد رسید و تیم ملی وزنه‌برداری دوشنبه بعدازظهر پاریس را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و ساعت 4 صبح روز سه شنبه از طریق آنتالیای ترکیه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شود.  

*صدا وسیما رقابت تمام وزنه‌برداران ایرانی را در عرصه هفتاد ونهمین دوره رقابت‌های جهانی پاریس، به صورت زنده و مستقیم از شبکه سوم سیما روی آنتن خواهد برد.

حسین ذکایی، دبیر شورای ورزش صدا و سیما و تهیه کننده ورزش شبکه 3 که جهت پوشش رقابت‌های جهانی وزنه برداری به همراه تیمی کامل از تصویر برداران به پاریس سفر کرده است، گفت: هر چند که بنا داشتیم رقابت سجاد بهروزی را نیز مستقیما از پاریس روی آنتن شبکه 3 ببریم، اما این کار به دلیل ناهماهنگی‌ها میسر نشد. با این حال قصد داریم رقابت 6 وزنه بردار حاضر در گروه A مسابقات را به صورت مستقیم به روی آنتن ببریم تا مردم خوب کشورمان از این طریق رقابت و تلاش قهرمانان وزنه برداری را در راه کسب افتخار دنبال کنند.

بدین ترتیب علاقمندان به وزنه برداری طی شب‌های جمعه، شنبه و یکشنبه می‌توانند رقابت‌های قهرمانان وزنه برداری را به صورت مستقیم از شبکه 3 به تماشا بنشینند.

طبق برنامه، کیانوش رستمی جمعه شب از ساعت 21:30 در دسته 85 کیلوگرم به رقابت خواهد پرداخت. سعید محمدپور در دسته 94 کیلوگرم روز شنبه از ساعت 19 به وقت تهران به روی صحنه خواهد رفت. محمدرضا براری و نواب نصیر شلال در دسته 105 کیلو از ساعت 21:30 همین شب به رقابت خواهند پرداخت و در روز یکشنبه نیز سجاد انوشیروانی و بهداد سلیمی در دسته فوق سنگین از ساعت 19 به وقت تهران به مبارزه با فولاد سرد خواهند پرداخت.
انتهای پیام/آمنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900819000583

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات