شنبه 21 آبان 1390

عدم رعایت ساعت فعالیت اماکن تجاری، پیگیرد قانونی دارد

• نوشته شده توسط: ramin h

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی کشور:
عدم رعایت ساعت فعالیت اماکن تجاری، پیگیرد قانونی دارد

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی کشور گفت: در صورتی که یک واحد صنفی ساعت بازگشایی و بستن را رعایت نکند بر اساس مکاتبات شورای اصناف با پلیس اماکن نسبت به اعمال قانون، پلیس وارد عمل می‌شود و موضوع را قانونا پیگیری می کند.

خبرگزاری فارس: عدم رعایت ساعت فعالیت اماکن تجاری، پیگیرد قانونی دارد

سرهنگ خلیل هلالی در گفتگو با خبرنگار انتظامی فارس با بیان اینکه ساعت کار هر واحد تجاری بر اساس قوانین اتحادیه صنفی تعیین می‌شود اظهار داشت: ساعت کاری هر صنف توسط واحدهای صنفی اتحادیه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد که تایید نهایی آن با کمیسیون نظارت بر سازمان‌های صنفی است.

وی با اشاره به اینکه برخورد پلیس اماکن با اصناف متخلف با هماهنگی شورای اصناف صورت می‌پذیرد ادامه داد: با توجه به موقعیت خاص انتظامی برخی از مناطق مرزی همچون سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کردستان ساعت کاری اصناف با توجه به نظر نیروی انتظامی تعیین می‌شود تا مشکلی از نظر امنیتی ایجاد نشود.

هلالی در پایان گفت: در صورتی که یک واحد صنفی بر خلاف مقرارت صنف عمل کند و ساعت بازگشایی و بستن را رعایت نکند دچار تخلف صنفی شده که بر اساس مکاتباتی که از طریق شورای اصناف با پلیس اماکن صورت می‌گیرد نسبت به اعمال قانون، این پلیس وارد عمل می‌شود و موضوع را قانونا پیگیری می کند.
انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900821000516

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات