تبلیغات
روزنامه - کشفیا: والیبال نشسته پرچمدار رشته‌های ورزشی ما در پارالمپیک است
شنبه 21 آبان 1390

کشفیا: والیبال نشسته پرچمدار رشته‌های ورزشی ما در پارالمپیک است

• نوشته شده توسط: ramin h

قهرمانی در لندن هدف اصلی است
کشفیا: والیبال نشسته پرچمدار رشته‌های ورزشی ما در پارالمپیک است

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم ملی والیبال نشسته گفت: تیم ما با 5 دوره قهرمانی و یک نایب قهرمانی در پارالمپیک‌های گذشته پرچمدار رشته‌های ورزشی ایران در پارالمپیک است.

خبرگزاری فارس: کشفیا: والیبال نشسته پرچمدار رشته‌های ورزشی ما در پارالمپیک است

علی کشفیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره شرایط اردوهای تیم ملی والیبال نشسته گفت: اردوهای تیم ملی برای حضور در پارالمپیک لندن تا پایان سال به صورت هر ماه یک اردو برگزار خواهد شد که سال آینده با فشار بیشتری تمرینات را پیگیری خواهیم کرد.

وی ادامه داد:‌ مسابقات پارالمپیک امسال سخت‌تر خواهد بود و ما هم سعی می‌کنیم بهترین و شایسته‌ترین نفرات را به لندن اعزام کنیم. مصر، بوسنی و روسیه از جدی‌ترین رقبای ما در لندن هستند. قهرمانی در پارالمپیک هدف اصلی والیبال نشسته است. چه بخواهیم چه نخواهیم والیبال نشسته پرچمدار رشته‌های ورزشی ما در پارالمپیک است که 5 دوره قهرمان شده است و یک دوره نایب قهرمان.

سرپرست تیم ملی والیبال نشسته تصریح کرد: در دنیا هیچ رشته تیمی را نداریم که در این مدت طولانی از رفتن روی سکو نیفتاده باشد. خیلی از تیم‌ها را داشتیم که در دوره‌های گذشته رقیب ما بودند، اما حالا از آنها خبری نیست. در حالی‌که ایران با این همه افتخار از بدو حضور در پارالمپیک هیچ وقت از سکو پایین نیامده‌ایم.

کشفیا خاطر نشان کرد: نگه داشتن و حفظ قهرمانی سخت‌تر است. شاید علت اصلی این موضوع هم پشتوانه‌سازی خوب در این رشته باشد. با حداقل‌ها و با توجه به بودجه محدود سعی کردیم با تزریق به موقع و آهسته جوانان و حضور آنها در کنار با تجربه‌ها همواره در زمره مدعیان باشیم. جوانان در کنار با تجربه‌ها در این اردوها محک خوبی می‌خورند و می‌توانند از تجربیات آنها استفاده کنند.
سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته از 13 تا 19 آبان‌ماه برگزار شد.
انتهای پیام/ممنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900821000315

نظرات()