شنبه 21 آبان 1390

«قلب بزرگ‌تر از جهان» به فارسی ترجمه می‌شود

• نوشته شده توسط: ramin h

نظرآهاری در گفت‌وگو با فارس:
«قلب بزرگ‌تر از جهان» به فارسی ترجمه می‌شود

خبرگزاری فارس: یک نویسنده گفت: در گذشته کتاب «قلب بزرگ‌تر از جهان» در کشور کره جنوبی به زبان انگلیسی و کره‌ای چاپ شده بود که بزودی این اثر به زبان فارسی برای مخاطبان کودک و نوجوان ترجمه و روانه بازار نشر می‌شود.

خبرگزاری فارس: «قلب بزرگ‌تر از جهان» به فارسی ترجمه می‌شود

عرفان نظرآهاری، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار ادبیات و کتاب باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص تازه‌‌ترین اثر در دست نگارش خود، بیان داشت: در گذشته کتابی با نگارش بنده با عنوان «قلب بزرگ‌تر از جهان» در کشور کره جنوبی به زبان انگلیسی و کره‌ای چاپ شده بود.

وی با بیان اینکه کتاب «قلب بزرگ‌تر از جهان» بزودی با زبان فارسی برای مخاطبان کودک و نوجوان منتشر می‌شود، اضافه کرد: این اثر داستانی در رابطه با به دنیا امدن یک کودک و ماجرای سفر هستی است که امیدوارم پس از اخذ مجوز از وزارت ارشاد تا پایان سال جاری منتشر شود.

نظرآهاری با بیان اینکه کتاب «قلب بزرگ‌تر از جهان» در سال‌های گذشته برنده جایزه «صلح» از کشور کره جنوبی شده بود، ادامه داد: تصویرگری‌ این اثر توسط «علی بوزری» صورت گرفته است و هم‌اکنون این کتاب در مراحل پایانی گرافیک قرار دارد.

این نویسنده در پایان، بیان کرد: کتاب «قلب بزرگ‌تر از جهان» بزودی توسط انتشارات «نور و نار» به زبان فارسی منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.
انتهای پیام/ومنبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900820000303

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic