چهارشنبه 25 آبان 1390

تصویب حقوق مادم‌العمر برای مدیران سیاسی نوعی ویژه‌خواری است

• نوشته شده توسط: ramin h

فدایی در گفت‌وگو با فارس:
تصویب حقوق مادم‌العمر برای مدیران سیاسی نوعی ویژه‌خواری است

خبرگزاری فارس: نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در واکنش به مصوبه حقوق مادام العمر برای مدیران سیاسی، تاکید کرد: با ویژه‌خواری و امتیازدهی به هر تیپ، طایفه و گروهی مخالفیم.

خبرگزاری فارس: تصویب حقوق مادم‌العمر برای مدیران سیاسی نوعی ویژه‌خواری است

حسین فدایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با انتقاد از مصوبه مجلس درباره بازنشسته شدن مدیران سیاسی کشور با دریافت ۸۰ درصد آخرین حقوق و مزایای خود، گفت: حتماً هر کاری که مبنای آن رعایت عدالت نباشد و ایجاد امتیاز و ویژگی خاص برای گروهی باشد درست نیست.

وی افزود: بنده با اصل این طرح مخالف بودم اما آنچه برخی از رسانه‌های دوم خردادی نسبت به این موضوع پرداخته و آن را بزرگ کرده‌اند، خلاف واقع بوده است.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به اینکه باید این موضوع به صورت کارشناسی بررسی شود، خاطرنشان کرد: با ویژه‌خواری و امتیازدهی به هر تیپ، طایفه و گروهی موافق نبوده و مخالفیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه مبنا باید عدالت باشد و رفتار عادلانه مدنظر قرار گرفته شود، تصریح کرد:‌ به احتمال بسیار زیاد چون این بحث به صورت یک طرح مطرح شده و بار مالی دارد شورای نگهبان با آن موافق نکرده و این طرح را رد خواهد کرد.

انتهای پیام/منبع: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900825001508

نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات